Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki szokott női prostituálthoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szokott női prostituálthoz járni? Ha szokott, akkor miért?

Figyelt kérdés

2017. jan. 11. 10:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%

Én néha.

De ahhoz már nagyon padlón kell lennem lelkileg.

Ez olyan mint egy öncsonkítás.

Egy idegen csaj leszopja a farkad, miközben arra vágysz, hogy egy csinos nő szerelmes legyen beléd.

Lelkileg nekem borzasztó!

2017. jan. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
20%

én nemrég lettem szingli, sosem jártam még prostinál, de tervezem, hogy elmegyek.

fogalmam sincs hogy reagálok, lehet fel sem áll majd a léc...akkor 10 ezerért legalabb beszélgetek 1 órát XD

szánalmas de szerintem minden férfinek legalább egyszer az életébe ki kell próbálni a "hivatásos csajokat"

26/F

2017. jan. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
Én 1-2-szer jártam. Elsősorban azért, hogy kipróbáljam a fura fétiseimet meg szexuális szokásaimat. Nem járok rendszeresen.
2017. jan. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%
Többször voltam már. Azért mert vágytam nöi társaságra igy is, ugy is! (Tele voltam és sehol egy privát punciszag:-))
2017. jan. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
41%
Mert varázslatos! Kinézem magamnak egy hirdetésen, felhivom,megbeszéljük a részleteket és kb egy ora mulva szexelek a gyönyörü növel. Ennél már csak az utcai tündérek csodálatosabbak amikor a megpillantás után akár 5 perccel bámulhatom testének legaprobb titkait.
2017. jan. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
48%

kedves utsó:

ez komoly, hogy utcán járkáló csinos csajokat (akik nem prostik) szólítasz le, hogy x ezerért szexelnek -e veled most azonnal?

mi ez fakaAgent?!

XD

2017. jan. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
27%

Én nem a párkapcsolatot/szerelmi életemet pótolom ezzel, sztem aki így tesz, az elront valamit.

Egyszerűen olyan mint egy masszázs vagy bármilyen szolgáltatás amiért fizetsz. Élvezem h kiválasztom a neten a csajt, felhívom, odamegyek, fizetek, és olyan gyönyörökben részesít, amelyben egy lány se tud, mert minden nő nagyon prűd. A prostikkal nem kell fölösleges köröket lefutni, nem futnak ki a világból ha neked épp fétised van, az análszexet vagy épp a bdsm-et szereted.

Egy élet is kevés hogy olyan nőt találj, aki ezekben benne van, annyira prűd a társadalmi neveltetés. És különben is, ha meg csak épp a szex kell, olcsóbban jössz ki mintha diszkós ribiket fektetnél meg.

Amikor van rendes kapcsolatom természetesen nem prostizok, de újra és újra csalódnom kell a nőkben, minden területen sajnos. Ezért időről időre visszatérek a prostizáshoz, de eddig még nem bántam meg, és ahogy számolom, pénzben is jobban jövök ki, persze nem ez az elsődleges szempont.

2017. jan. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az túlzás, hogy szoktam, párszor voltam, de nem feküdtem le egyikkel se, mert nem is ez volt a cél. Néha kedvem szottyan végigcirógatni egy lány testét, vagy megnézni, ahogy fürdik, vagy elmenni valahova vele 1-2 órára.
2017. jan. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kedves #6! Nem akartam utcai prostit irni, vagy sarkangyalt.
2017. jan. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 pinkpancser ***** válasza:
50%
Én szoktam. De nem mint prostihoz, hanem mint régi baráthoz.
2017. jan. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!