Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Frusztrált vagyok emiatt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Frusztrált vagyok emiatt, mégis hiába jelzem neki?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete nem szexeltünk, mivel barátomnak egészségügyi bajai vannak.

Én alig várom, hogy meggyógyuljon, és a viselkedéséből azt szűröm le, hogy már ő is nagyon kíván.


Nagyon sokszor jelzem neki, hogy legszívesebben rámásznék és letépném a ruháját is, van, hogy picit húzom az agyát, a kezét a p*ncimhoz teszem hogy simogassa, de sosem folytatja, hiába jelzek neki, hogy jól esne.


Elég régóta orvoshoz járunk ezzel, de nem ez a lényeg.. nagyon ritkán elégít ki, amikor pedig tudunk szexelni, akkor persze azonnal rám mászik.


Tegnap is összevesztünk valami kis hülyeségen, bevallom az én hibám volt, mert kiakadtam egy kis hülyeségen, de nem lepődök meg magamon.


Mit csináljak? A maszti nem elégít úgy ki, mint ha ő csinálná...


2017. jan. 18. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak zavarban van a srácod :) Lehet úgy érzi, ez a "helyettesítés" nem elég neked, és akkor inkább nem is akarja csinálni. Világosítsd fel, hogy imádod, ha hozzád nyúl. Nem tudom, milyen egészségügyi problémája lehet, hogy nem tudtok együtt lenni, de ez lehet akkor nála /sőt valószínű/ lelki eredetű probléma is. Mindenesetre dumáljátok meg! Az a legbiztosabb.
2017. jan. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Konkrétan mi baja?
2017. jan. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy zavarban van, mert volt már ilyen, hogy nem tudtuk csinálni, de ettől ő még kielégített. :/


Abban lehet valami, hogy úgy érzi, hogy nem elég nekem..

2017. jan. 18. 18:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Megsimogassam én a puncidat?
2017. jan. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!