Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heteró lányok! Baráti szeretet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró lányok! Baráti szeretetből lefeküdnétek egyszer egy nagyon jó barátnőtökkel, aki szerelmes belétek? Persze olyan szitura gondolok, hogy, ha egyébként szépnek tartjátok a csajt, csak nem vonzódtok hozzá szexuálisan!

Figyelt kérdés
Kort is írjatok légyszi!
2017. jan. 20. 04:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ne tedd,kerlek.

Nekem 2 eve nagy szerelmem egy meleg fiu. Tud rola,egyebkent joban vagyunk. Nem vagyunk nagyon jo baratok,de szoktunk beszelgetni,talalkozni,tenyleg jo a kapcsolatunk.

Tud arrol,hogy hogyan is erzek iranta. Egyszer nagyon szomoru voltam,gondolta,felvidit,es megcsokolt. Aztan egy honap mulva ismet. Majd megint,es megint. Ugyan nem fekudtunk le,de rengetegszer csokoloztunk(raadasul meg csak nem is buliban,reszegen),es igy nem is tudom elfelejteni. Sokkal konnyebb lett volna tullenni rajta,ha ez soha nem tortenik meg.

2017. jan. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
el tudom ezt a szituációt képzelni ha mondjuk az ember külföldön van, összeismerkedett egy leszbikus csajjal és úgy van vele, hogy "egye fene, kipróbálom", de barátnő és szerelem meg hasonlók? Ennek nem lesz jó vége.
2017. jan. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Utolsó!Miért nem lesz?
2017. jan. 24. 10:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!