Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan, aki 20 év...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki 20 év feletti lány és szűz?

Figyelt kérdés
Egyre jobban zavar, hogy szűz vagyok és sajnos már átestem azon, hogy még normálisnak tartom..Lefeküdni lenne lehetőségem, nem is egy, de sajna szégyenlem a testem, nem tartom szépnek magam levetkőzve. Pszichológusnak sem merem elmondani. Volt egy fiú, akinek elmondtam és utána azt hangoztatta, hogy szerinte ez nem normális. Azóta nem mondom el egy fiúnak sem. Van itt olyan lány, aki 20-22 éves és még nem volt senkivel? Ti miért?
2017. jan. 21. 20:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Ugyan már, persze, hogy van! De egyébként ha megtalálod az igazit, az nem fogja azt gondolni, h ez nem normális! Férfiaknál-fiúknál is bőven van 20-on éves, aki még szűz. Hajajj. Sőt, nem is egy olyan, aki azt kamuzza, hogy hát ő már nem az, és mikor megvolt az első, akkor vallja be!

Jótanács, amiatt senkivel ne feküdj le, hogy már ideje volna -mások szerint! Nővérem 26 évesen még szűz volt, és a férje volt az első! 15 éve volt, azóta is boldogok! Ha nagyon izgulsz a külsőd miatt, meg lehet beszélni, hogy tejesen sötét legyen, aztán ha feloldódsz, lesz az jobb is! Ne aggódj! És érdemes várni az igazira! Ne érdekeljen mások véleménye!

2017. jan. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!