Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Vastag a péniszem és két...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Vastag a péniszem és két lánnyal is próbáltam, de mindkettőnek fájt. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Az első lány vagy 5-10 tolás után azt mondta, hogy hagyjuk mert neki nagyon fáj és így nem megy. A második 3 perc után elspriccolt, de utána ő is azt mondta, hogy hagyjuk. Tényleg ennyire vastag egy 5,5cm átmérőjű pénisz? Szerintetek lesz így valaha olyan akivel menni fog a szex?

2017. jan. 22. 16:23
1 2
 11/17 anonim válasza:
22/L Az en volt baratomnak is baromi vastag volt a penisze. Ujjazas utan (nem 2 ujjal) nekem is bement. Baromira fajt de amugy nagyon elveztem. Es egy ido utan mar raereztunk es nagyon ment 😌👍👍
2017. jan. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem a farkad volt vastag, hanem nem erezte jol magat veled. Nem jottel be neki. Nem volt jo amit csinaltal, ahogy viselkedtel stb...azert nem akarta tobbet veled.
2017. jan. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Lesz olyan simán aki élvezni fogja. Nekem pl nagyon bejönne. Én szeretem az abnormálisan nagyot hosszút és vastagot. És van egy pár barátnőm is akivel beszélgettem erről és nekik is ez jön be. Próbálkozz olyan nőkkel akik már szültek esetleg. Nem császárral és nem varták össze őket 😀
2017. jan. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
De nekem nem olyan hosszú, csak vastagabb.
2017. jan. 28. 14:23
 15/17 anonim ***** válasza:
Biztosan. Ne olyan iszonytató az,az én nejem pl épp csak megérezné
2017. jan. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
11 régi válasz látom, de itt vagy még?
2022. júl. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Biztos lesz olyan lány,akivel menni fog!


De ez tényleg iszonyat nagy...

2023. febr. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!