Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 60as hölgyeket izgatják 30as...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

60as hölgyeket izgatják 30as 40es pasik?

Figyelt kérdés
Több ismerős nőnél tapasztaltam, hogy ha egyedülállóak hatvan felett, akkor szívesen bocsájtkoznak kalandokba fiatalabb pasikkal. Ma már könnyen megoldják az ismerkedést internet. Nektek mi a tapasztalatotok, véleményete?

2017. jan. 25. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
En 21/f vagyok de sajna ilyen holgyhoz nem volt meg szerencsem :(
2017. jan. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Volt szerencsém ilyet megtapasztalni ... csak arra vigyázz, hogy ne mond el senkinek. Én elb.sztam és azóta az összes haver azzal ugrat, hogy idősotthonba járjak csajozni ...
2017. jan. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én 30-as pasiként inkább a Vodafone-os csajokra bukok.
2017. jan. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3as: hetvenesekre? :)
2017. jan. 25. 13:00
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 29 vagyok, pár évet kalandoztam egy 53 éves nővel, tavaly ősszel ért véget. Rendszeresen összejártunk... Mondhatom nem cseréltem volna le két huszonévesért sem. Szintén egyedülálló volt, ez volt a max életkorú akivel voltam. De voltam 40-es nővel is ilyen hosszabb nyitott kapcsiban :)

Szóval tutira a 60-as érett muffok is meg ülik szőrén a lovat még. Simán mennek a fiatalabb pasikra. Ki kell fogni, próbálkozni.

Mondjuk nem árt egy kis iq meg határozottság és megjelenés.

Nem úgy kell velük mint a mai fiatal buta libákkal...(az Isten óvjon tőlük)

2017. jan. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3-as a Telecomosak nem jobbak? :D Avagy a Telenorosak?
2017. jan. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én telenorosokra szavazok:)
2017. febr. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!