Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kisebbségi komplexus? Mentális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisebbségi komplexus? Mentális betegség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

23 vagyok, és tavaly voltam nővel először, ráadásul egy év alatt két nővel volt dolgom. Kipróbáltam mindent, a nyalástól a dugásig. De máris kezdem elfejetni az élményt. Marhára tapasztalatlannak érzem magam.


Idén szeretnék párkapcsolatot. Valószínűleg lesz. Az a helyzet, hogy egyszerre vérzik a szívem, és rettegek, még az öngyilkos gondolatokig is eljutottam. Kijött rajtam a cuckold hajlam is. Ugyanis belegondoltam, hogy ha idén sikerül párkapcsolatba lépnem, ha a párom évekkel fiatalabb lenne nálam, már akkor is benne van a pakliban a mai világban, hogy egy csomóan dugták, tapasztaltabb, nagyobb farkú férfiak is megkapták, a gimiben is pasijai voltak. stb.

Morbid érzéseim vannak. Nem tudom leírni őket. Látom a középiskolás srácokat, és elképzelem, hogy van barátnőjük, és kevesebbnek érzem magamat.


Lassan nem érzem férfinak magam, mert nem volt rendszeres szexuális életem az utóbbi nyolc-tíz évben, ugyanis romantikus vagyok, és csak álmodoztam. De a nagy ő nem jött el, pedig lányok közeledtek hozzám, csak nem a valóságban éltem.

A másik kérdés, hogy úgy érzem, lemaradtam valamiről. Tényleg olyan fontos, hogy 14-23 éves korom között szexeltem, vagy sem? Most próbálom megoldani ezt a helyzetet, és tenni magamért.



2017. jan. 26. 16:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Őszintén nem értem mi a kapcsolat az öngyilkosság a cuckold, a romantika és a tini szex hiánya és a mentális betegség között.

A kérdés se tiszta, hogy most mit szeretnél tudni.

2017. jan. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Olyan kis bénának, kicsinek érzem magamat a nő mellett, akivel egy ágyban leszünk, és ő az utóbbi 5-6 évben kufircolt mindenfelé, mert azt nem tudhatom, hány férfival volt, én meg itt vagyok a tapasztalatlanságommal.
2017. jan. 26. 17:02
 3/13 anonim ***** válasza:
Jàrj prostihoz rendszeresen!
2017. jan. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Normális emberi életet akarok. Prosti vagy párkapcsolat? Hogyha mindkettőben a pénzedet akarják... az maga a pokol...

Na erről van szó. Azt akarom, hogy egy nő a férfit lássa bennem, és ne a pénzemért legyen velem, legyen az a barátnő,vagy más.

2017. jan. 26. 17:11
 5/13 anonim ***** válasza:
53%

Miért akarsz ringyókkal összejönni?

Nem minden nő szexelt 100 pasival 23 éves koráig...

Én is 23 vagyok és 3 pasival szexeltem eddig, amiből a jelenlegihez hozzá is fogok menni.

Tényleg baj van a fejeddel, ha szerinted minden lányt már szétkúrtak előtted...

2017. jan. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Keress egy jó pszichológust, mert valami nincs rendben nálad.
2017. jan. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Tíz év magány, és szexmentesség a vágyakozás mellett, szeretetéhség, depressziós évek stb, kikészítettek.

Vajon a párom teljes értékű férfiként tud rám tekinteni, vagyis eltudja fogadni a férfiasságomat, ha véletlenül megismeri a múltamat? Nem szeretném elmondani, hogy csak tavaly voltam nővel.

2017. jan. 26. 17:28
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
nem az a baj hogy nem dugtad rongyosra magad hanem hogy ilyen nagy figyelmet szentelsz neki a szex csak szex semmi nagy varázslat semmivel nem vagy több se kevesebb nem az a gond hogy ha valaki szűz hanem ha ennyire rá van kattanva erre....tanuld meg kicsit leszarni a dolgokat ne teljesen hanem annyira hogy ne érezd kicsinek magad egy csaj mellett
2017. jan. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm szépen. Nagy igazságot mondott. Tudom, hogy elhatalmasodott rajtam, de éljétek bele magatokat a helyzetembe. Hamar elmegy az élet. Nekem pedig meg kellene oldanom a szexuális életemet.
2017. jan. 26. 17:36
 10/13 anonim ***** válasza:
már voltál csajjal basszus más szüzen nem parázik ennyit.
2017. jan. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!