Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kisebbségi komplexus? Mentális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisebbségi komplexus? Mentális betegség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

23 vagyok, és tavaly voltam nővel először, ráadásul egy év alatt két nővel volt dolgom. Kipróbáltam mindent, a nyalástól a dugásig. De máris kezdem elfejetni az élményt. Marhára tapasztalatlannak érzem magam.


Idén szeretnék párkapcsolatot. Valószínűleg lesz. Az a helyzet, hogy egyszerre vérzik a szívem, és rettegek, még az öngyilkos gondolatokig is eljutottam. Kijött rajtam a cuckold hajlam is. Ugyanis belegondoltam, hogy ha idén sikerül párkapcsolatba lépnem, ha a párom évekkel fiatalabb lenne nálam, már akkor is benne van a pakliban a mai világban, hogy egy csomóan dugták, tapasztaltabb, nagyobb farkú férfiak is megkapták, a gimiben is pasijai voltak. stb.

Morbid érzéseim vannak. Nem tudom leírni őket. Látom a középiskolás srácokat, és elképzelem, hogy van barátnőjük, és kevesebbnek érzem magamat.


Lassan nem érzem férfinak magam, mert nem volt rendszeres szexuális életem az utóbbi nyolc-tíz évben, ugyanis romantikus vagyok, és csak álmodoztam. De a nagy ő nem jött el, pedig lányok közeledtek hozzám, csak nem a valóságban éltem.

A másik kérdés, hogy úgy érzem, lemaradtam valamiről. Tényleg olyan fontos, hogy 14-23 éves korom között szexeltem, vagy sem? Most próbálom megoldani ezt a helyzetet, és tenni magamért.



2017. jan. 26. 16:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én 22/l vagyok és szűz, szimplán azért, mert nem szeretem ahogy kinézek, valahogy mem bírom elfogadni. Nyomultak már rám pasik, mégse jutottunk tovább, igaz, rajtam állt a dolog meg nem is voltam szerelmes igazából. Viszont most én is hasonlóképpen érzek. Nem a pénz miatt, hanem, hogy hogyan fog majd viszonyulni a leendő pasim a múltamhoz. Nem kellemes belegondolni ebbe.
2017. jan. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Elgurult a gyógyszered srác? Kicsit csúszik a kuplungod. Keress fel egy szakit!
2017. jan. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem szólónak!

Én is elég nagy zavart érzek nálad.

Mindenképp jó lenne egy kis segítséggel rendet rakni a buksidban.Egyben az önbizalmadat is megerősíteni.

F40+

2017. jan. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!