Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A rosszlanyok.hu tényleg tele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rosszlanyok.hu tényleg tele van nemi beteg csajokkal? Hallottam, hogy mér többen ott szedtek össze valamit. Még nem rendeltem onnan, de ha ez igaz, akkor inkább a fiatalabb vagy az idősebb korosztályra érvényes?

Figyelt kérdés
2017. jan. 26. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
REndeltél? -wtf, amúgy nem tudom, próbáld ki és megtudod, nem egyszerűbb kocsmába lemenni vagy valami szórakozóhelyen ismerkedni?
2017. jan. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A netes nők olcsóbbak, és kiszámíthatóbbak. De vajon veszélyesebbek is?
2017. jan. 26. 20:14
 3/7 anonim ***** válasza:

a lányos netpincér szerintem nem rosszabb mint a kocsmai csaj...

sajnos elkaphatsz valamit, de ez igaz nem rendelt lányokra is.

2017. jan. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem rendelni tudsz ott, hanem felhívod, és elmész lakásra. Sokkal igényesebb, mintha az utcán futsz össze valakivel. Olyanhoz kell menni, akin látszik, hogy igényes, régóta fent van, értékelései vannak, a gumi pedig alap.
2017. jan. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezért kell gumizni! Akinek ehhez nincs esze,az meg is érdemli,hogy összeszedjen minden sz@rt!!!
2017. jan. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nem tudom mennyire aktuális a kérdés...

na hát én voltam prostival is rosszlányokról, nagyon kulturált helyen voltak tiszta nők, gumi kötelező, fürdési lehetőség előtte-utána...

voltam egy 16(!) éves lánnyal és elkaptam HPV-t, gumi nélkül én hülye de hát 16 éves...

tehát szerintem inkább egy k mint egy olyan csaj, aki egyből odaadja magát neked, mert mondjuk egy prostihoz kell X összeg, de ezek a kiscsajok szinte bárkivel lefekszenek...

tanulj a hibámból :)

2017. febr. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tanulságos persze, hogy a gumi az alap. De el lehet kapni -e valamit gumin keresztül?
2017. márc. 1. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!