Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm nem igényli a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem igényli a szexet, mi legyen?

Figyelt kérdés
Havonta 2-3x van szex... Nekem nagyon hiányzik, neki nem. Beszélgettem róla múltkor vele, azt mondta, hogy neki mindegy, lefeküdhetek más nőkkel, nem fogja jobban kívánni. Szerintetek genyó dolog ha keresek egy szexpartnert? Hogy lehet találni olyan nőt akinek csak szex kell érzelmek nélkül?
2017. jan. 28. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Hol lehet találni olyan nőt?Kupiban,nincs ingyen de érzelemmentes az biztos.

Egyébként egy lány sosem mond olyat ,hogy nyugodtan feküdj le másik lánnyal.

2017. jan. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De azt mondta. Miért mondanám ha nen így lenne? Lehet hogy aszexuális vagy nem tudom és csak azért van ritkán szex mert nem akar velem kitolni. De ez akkor is zavar.


Nem k.rvázni akarok, hanem egy (1) szexpartnert találni hosszútávra.

2017. jan. 28. 13:09
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Tuti, hogy akar valamit, a nők akkor szoktak visszavenni a szexből, ha meg akarnak vetetni veled valamit és addig általában így is maradnak, amíg te meg nem veszed vagy csinálod, amit kérnek. Ez a "lefeküdhetsz más nőkkel is" egy tipikus passzív agresszív megszólalás, természetesen rohadtul zavarná, ha lefeküdnél más nőkkel, ő csak éreztetni akarja veled, hogy valamit meg kell tenned neki, hogy újra legyen szex. A másik ok, amiért nem kívánja veled a szexet az lehet, hogy valaki mástól megkapja, így amikor rád kerül a sor gyorsan elhárítja valami kifogással, hogy most ne kelljen. Ez a két lehetőség van: vagy akar valamit és azt várja, hogy te megadd neki és addig nincs szex, vagy van szex, csak épp nem veled.
2017. jan. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De mondják! Legalább is az én feleségem már nem egyszer mondta,és szerintem komolyan is gondolta. Hagyjam őt,keressek valakit aki olyan, Nem vagyok szexmániás,de havi 1-2 alkakom nem sok. Megértelek kérdező. Én a neten találtam is,igaz öregebb tőlem,de arra jó,és elvagyunk. Nejem is tudja,és nem lázad
2017. jan. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A kapcsolat eleje óta akar valamit? Hmm... Ha nem nyitja ki a száját...
2017. jan. 28. 13:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg vár valamit, de hogy mit, azt nem tudom. Lehet arra vár, hogy mikor kéred meg a kezét vagy épp azt várja, hogy mikor kapja meg az új iPhonet vagy csak arra vár, hogy gyúrd ki magad, de hogy vár valamit az egészen biztos. Ne kérdezz rá nyíltan, hogy mire vár, mert erre tuti az lesz a válasza, hogy "ha tényleg szeretnél, akkor tudnád és nem kéne megkérdezned" vagy valami ilyesmi, mert akkor még jobban kiakad, a lényeg, hogy indirekt módon próbáld meg kideríteni, hogy mit akar. A másik opció kicsit kellemetlenebb, ebben az esetben van egy másik férfi, akit valamiért jobban kedvel, mint téged és vele szexel annyit, hogy ki legyen elégítve a szexuális étvágya. Még mielőtt valaki azzal jönne, hogy paranoiás vagyok, egy normális nő, akinek alapvetően alacsony a szexuális étvágya ezt előre közli a párjával és nem mond olyanokat, hogy keress egy másik nőt, ha annyira ßaszhatnékod van.
2017. jan. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnállak, de sajnos a nők minden hülyeségre képesek hivatkozni, hogy ne kelljen szexelni. Nem is értem, hogy miért akarnak akkor kapcsolatot. A te esetedben én biztos kirúgtam volna már a csajt. Ne szexpartnert keress, hanem másik barátnőt, mert így az egész életed tönkremegy és hosszútávon az állandó félrekefélés igen sokba fog kerülni.
2017. jan. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Eszedbe jutott már rákérdezni?
2017. jan. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#8

Legközelebb olvasd végig a kérdést.

2017. jan. 28. 17:33
 10/10 Sunshinedoll ***** válasza:

Van, hogy két ember egyszerűen nem passzol össze, mert nagyon eltérnek az igényeik.

Ez is egy ilyen esetnek tűnik. Nem a te hibád, nem az ő hibája, egyszerűen csak nem illetek össze.

2017. jan. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!