Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Huszonéves lányok, ti hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves lányok, ti hogy szeretitek?

Figyelt kérdés
Ha a fiúnak van egy kis fanszőrzete,vagy egyáltalán nincs tehát csupasz.Én 18 évesen még soha nem borotváltam le,csak néha ollóval vágok belőle.Fiatalabb lányok hogy szeretik ezt? Amúgy borotválás után tényleg kipattog?
2017. jan. 30. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Bár már éppen elkerültem a 30-at, de nekem a csupasz nem jön be. Legyen kicsit fazonra igazítva.
2017. jan. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én egyszer voltam csak csupasszal és szerintem nem sokat számít hogy milyen. De nekem valamiért jobban bejön ha szőrös.
2017. jan. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fazon vagy csupasz. 21L
2017. jan. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább ne legyen csupasz.
2017. jan. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdekes lányok, én a női nemi szervvel vagyok pont így, de ti csak azért is csupaszra szeditek...
2017. jan. 31. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!