Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányoknak tényleg nem fáj a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak tényleg nem fáj a szex és élvezik, vagy csak azt mondják, hogy ezt higyjék a férfi partnerek, hogy ne zavarja őket, hogy a lánynak fáj?

Figyelt kérdés
Mert végülis belénk hatol egy nagy, kemény pénisz, a puha érzékeny kis hüvelyünkbe. És a csiklóizgatást még értem, de a behatolásos rész engem kicsit aggaszt és félek tőle. A lányok a tudatra izgulnak fel, hogy épp szexelnek, vagy helyileg, fizikailag is izgató?

2017. jan. 31. 17:34
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy nem vagyok annyira fiatal, több aktusban volt már részem több partnerrel és mindegyik fájt... az összes barátnőm élvezi és azt hallgatom hogy mennyire élvezik a szexet, nekem meg fáj, nincs olyan szűk hüvelyem és egészséges vagyok jelenleg de így is és elegem van.

pedig voltam már olyan fiúval is akinek kisebb volt, volt akinek nagy volt..

és mindenki olyan lazára veszi a szexet és nem csinálnak belőle ügyet de én már nem tudom elképzelni hogy bárkinek élvezetes lenne.. ezért tettem fel így a kérdést, mivel belénk, lányokba hatolnak be, nekem egy tampon felhelyezése is fáj, nem hogy egy kemény péniszé

2017. febr. 1. 15:17
 12/13 anonim ***** válasza:

#11:

Ha annyira érzékeny a nyálkahártyád, hogy egy tampon is fáj, akkor pedig erősen gyanítható, hogy egészségügyi problémád van!

2017. febr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
rendszeresen járok nőgyógyászhoz tényleg nincs semmi bajom.
2017. febr. 1. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!