Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondják azt, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt, hogy ha fiatal vagy nem sok esélyed van egy hosszabb párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Olvastam a kérdéseket és egyfolytában csak ezt írják pedig szerintem nem így van, ismerek korombelieket akik már több mint egy éve együtt vannak.Miért mondják ezt?(14 F)
2011. jún. 20. 16:06
1 2
 1/19 WhiteLabel ***** válasza:
48%
Mert buták mint a föld, és irigyek mert nekik nem jön össze.
2011. jún. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ez jó :D
2011. jún. 20. 16:07
 3/19 dr végh béla jános ***** válasza:
Mert az MMORPG-k hosszú távon sokkal értelmesebbek és kevésbé költségesek, mint egy párkapcsolat, ezért kár lenne fiatalságodat mindenféle lányra pazarolnod, amikor Tauren Sámánod is lehet.
2011. jún. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
14 évesen még 1 év a hosszú kapcsolat.. Én azt mondom ,hogy hosszabb kapcsolat 10+év..
2011. jún. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Azért mert a korodbeliek még nem is éltek összesen annyit mint amit egy tényleges kapcsolatnak ki kell tartania. Egy meg két év az nem hosszabb párkapcsolat. Ez azért van mert még nincsen kifejlett személyiségetek ilyenkor, és ahogy változtok, úgy nagyon jó eséllyel ezek a kapcsolaok tönkremennek. Nem sok olyan fiú-lány van akik a bölcsőtől, ovitol, általános, vagy középiskolától életük végig kitartottak volna.
2011. jún. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én is ismerek olyat, akik kb. 12-13 évesen jöttek össze, és most is együtt vannak (16 évesek). Szóval ennyit erről. Attól függ, hogy milyenek... mert ha a fiú meg a lány éretlen, akkor abból nem lesz hosszú kapcsolat. Viszont manapság már mindenki koraérett, ami amúgy szexualitás terén nem túl jó..
2011. jún. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

azért 13-14 évesen nem olyan egy 1 éves kapcsolat mint 16-17 évesen....


amúgy azért mondják, mert a 16-19 évesek ÁLTALÁBAN ilyen korban még szórakozni akarnak, stb... nem pedig elkötelezni magukat. de vannak kivételek

2011. jún. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Azt a mindenit, komolyan már három éve együtt vannak. Ez aztán igazán komoly teljesítmény.
2011. jún. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Kitalálom,a legelső ugyanez a korosztály és éppen benne van egy sirig tartó szerelemben,rózsaszin köd,13 évesen megtalálta a nagy Őt XD

Egyébként talán azért mondják,mert tapasztaltabbak mint te vagy,és a személyes statisztikájuk az emberek nagy részének igazolja ezt az állitást.

Ilyen korban az ember rengeteget változik,akár néhány hónap alatt is,nem tudja ,hogy müködik a másik nem,a párkapcsolatok,éretlen,nem szűrt még le tanulságokat,nem hibázott eleget ahhoz,hogy együtt maradjon valakivel hosszabb ideig.

Egyébként meg,kinek mi a hosszú,te soknak találod az egy évet,2x évesen már nem fogod,vagy ha túl leszel egy két 4-5,vagy több éves kapcsolaton.

Kivételek mindig vannak,de nem ez a jellemző ,majd te is belátod ha benőtt kicsit a fejed lágya

2011. jún. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Lehet esélyed rá, de nem sok esély van, hogy nem fog vágyakozni másra az egyik fél és akkor máris hoppon maradsz, mert még fiatal és kalandozni akar, nem megállapodni. Én 13 voltam mikor összejöttem a 14 éves barátommal 6 évig voltunk együtt, majd elhagytam, mert kalandozni akart, én meg nem álltam az útjába. Ennyi 6 felesleges év az életemből, mert az volt!
2011. jún. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!