Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, elmondanátok a vélemén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, elmondanátok a véleményeteket?

Figyelt kérdés

Mennyire tetszik nektek ez a férfi felsőtest egy tízes skálán? Kort is írjatok légyszi, köszi :)


[link]

[link]



2017. febr. 3. 12:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

A hasszőrzet nem tetszik, amúgy teljesen jó tested van. Még egy kis ráfordítással, nagyon pöpecül nézhetnél ki (de mondom, ezzel sincs gond, csak a jót is lehet fokozni).

Meg ahogy írták, ne görnyedj, mert baromi kiábrándító, amikor valaki nem tudja magát kihúzni, és úgy sétál az utcán, mintha valami küzdőtéren lenne és épp készülne rávetni magát valakire..


21L

2017. febr. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
56%

# 10 Igen,jó a kérdező genetikája,csak még jobb lenne ha kihozná belőle a maximumot.Ez miért baj?Ennyire ne zavarjon ,hogy nem egyezik a véleményünk.A kérdező arra kíváncsi,hogy milyennek gondoljuk.

Egyébként ha megkérdezhetlek akkor izomzatot egész pontosan a felsőtest melyik részén látsz?Én mondjuk valamennyit a karon vélek felfedezni,te?

2017. febr. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó. A szőrrel sincs gond, a csupasz csigák nem jönnek be. 32
2017. febr. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Szerintem ez tök Ok. Nekem sincs bajom a szőrzettel, férfias. 10/8-9


31N

2017. febr. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Kedves 12!


Nem zavar mások véleménye, én csak azon csodálkoztam el, hogy szinte mindenbe belekötöttetek, amibe bele lehetett. Gondolom, ti mindig egyenesen álltok, mindig fittek vagytok és egy gramm felesleg sincs rajtatok.


Én is kifejtettem a véleményem (szerintem rendben van és szerintem nem kell mindig a külsőn pörögni, hiába, ha manapság ezen nem látnak tovább az emberek), és ti is megtettétek...


Én csak meglepettségemben, hozzá tettem egy kis plusz megjegyzést is, hisz erre való ez az oldal, hogy kifejtsük a véleményünket.


Továbbá, igen én látok a karján kívül is rajta izmot és hasonló felsőtestet is volt már szerencsém érezni és élvezni.


De köszönöm az okítást, majd fejben tartom ;)

2017. febr. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy miért vagy velem szemben ennyire didaktikus..

"Ma már egy ilyen, nem elfogadott? Csak, ha minden kocka ki van dolgozva és legalább egy kétajtós szekrény méretű a fiú?"

Te hol láttál erre utaló mondatot tőlem vagy akármelyikünktől.Te forgatod ki a szavaimat.

Lehurrogsz engem,aztán meg kikéred magadnak,hogy már pedig ez az oldal azért van,hogy kifejthesse mindenki a véleményét.Szóval másnak nem szabad,csak neked?

Leírtam a véleményemet,a kérdés nem az volt,hogy kihez szeretünk hozzábújni,hanem az,hogy tetszik-e,amit látsz.Lehet,hogy nálad ez a maximum.Van akinél nem.Fogadd el.

2017. febr. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Kedves 16-os.


Egyedül, ezt te vetted ennyire fel. (Tudod, akinek nem inge, ne vegye magára...)


Te minősítettél elsőként engem, a 12 hozzászólásban, mivel, hogy szerinted én nem fogadom el más véleményét... mikor erről szó nem volt, csak megjegyeztem valamit, amin meglepődtem.


Én nekem nem állt szándékomban senkivel sem vitázni, csak elcsodálkoztam ezen. Ha ez téged ennyire zavart, hát elnézésedet kérem!


Kérdező, tőled meg elnézést az offért!


Kellemes napot nektek! :)

2017. febr. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Tehát többségeteknek tetszik. :) Köszönöm a válaszokat!
2017. febr. 3. 14:37
 19/23 anonim ***** válasza:

#17 "Most ez komoly?


Alapanyagnak jó, meg még gyúrni kéne rajta...


Szerintem a képen látható felsőtest, teljesen rendben van. Férfias és izmos is.


Ma már egy ilyen, nem elfogadott? Csak, ha minden kocka ki van dolgozva és legalább egy kétajtós szekrény méretű a fiú?


Csajok, gondolkodjatok már egy kicsit. :) Szerintem az itt válaszolók fele, örülhetne, ha este egy ilyen test mellé bújhatnának be az ágyba..."


Nekem úgy tűnik,mintha éppen te szóltál volna meg engem az első válaszodban.Pedig én is csak a véleményemet írtam le.Sőt,az itteni lány kommentelőkre is rá akartad erőltetni a TE meglátásodat.Nem volt nehéz magamra venni,mivel,hogy hozzám szólt az első fele,szóval nem nagyon értelek. :)

2017. febr. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Missi_Key ***** válasza:

Szerintem lehetetlen hogy egy ffinek ilyen felsőteste lrgyen.

(Ellenőrizd a linked)

2017. febr. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!