Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Velem van a baj, amiért,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, amiért, hogyha nem vagyok rendben fejben, akkor hiába tetszik a srác, nem tudok ellazulni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tegnap találkoztam egy sráccal, már régóta beszéltünk egymással, és egész jól kijöttünk. Régen egy évfolyamra jártunk az egyetemen. Tegnap felmentünk a lakására, egymásnak estünk, és, hát kezdetben minden nagyon jól ment, aztán elég paraszt módon kezdett viselkedni, hülyeségeket mondott, és durva is volt. Ezt én mondtam neki, de nem igazán foglalkozott vele, és a lényeg, hogy ezek után nem is tudtam vele lefeküdni, mert annyira befeszültem. Viszont ő nem igazán értette ezt a dolgot, és emiatt úgy éreztem, velem van a baj. Tényleg, vagy ez normális? Eddig még nincs túl sok tapasztalatom... csak a barátommal voltam együtt, és egyébként a végén, mielőtt kidobtam, pont így voltam. Hiába kívánta őt a testem, a fejemben nem...


2017. febr. 4. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
szted veled van a baj ha a csávó idióta? végülis igen..a felfogásoddal van baj
2017. febr. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 RRR ***** válasza:
100%
Nem veled,ha nem kívánnak,nem kezelnek nőként csak tárgyként,akkor ne csodáld,hogy nem tudsz ellazulni
2017. febr. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!