Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mondjam meg a barátomnak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátomnak, hogy nekem nem jó a szex?

Figyelt kérdés

Kb. 4 hónapja vesztettem el vele a szüzességem, de minden alkalommal fáj és egyszer sem élveztem. Igazából szerintem az lehet a baj, hogy nincs nagyon előjáték, ezért annyira nem is tudok nedves lenni.. meg miután ő elment, velem már nem is foglalkozik. Attól félek, hogy már természetesek veszi, hogy én nem tudok elmenni, és ez így marad.

Szóval beszélni szeretnék vele erről, de nem nagyon tudom, hogy hozzam fel a témát. Volt valaki hasonló helyzetben? Csak üljek le vele, és vágjak a közepébe, vagy hogyan vezessem fel a dolgot?

19/L


2017. febr. 4. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
hát igen beszélj vele szerintem, az a legtisztább, ha kérdésed van írhatsz :)
2017. febr. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
"Feri, nekem nem jó így a szex", utána kifejtés. Így.
2017. febr. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindefèleképpen beszéld meg vele.
2017. febr. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Már alapjaiban halott az egész. Azért, mert miután eldurran, nem is töri magát önszántából, hogy kielégítsen. Majd kérésre ez változik? Rég rossz, ha ezt kérned kell. Szerintem ez kuka.
2017. febr. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Úgy látom a barátod nincs képben, hogy mit és hogy csináljon. Ez így nagyon egyoldalú történet. Mindenképpen beszéljetek, hogy nem tudja, mit kellene másképp csinálnia, vagy nem érdekli a Te örömöd. Ha nem tud vagy nem akar változtatni, akkor bukós a kapcsolat.
2017. febr. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Előbb próbáljon Téged kielégíteni, aztán foglalkozzon a saját kielégülésével. Egyébként Neked volt már orgazmusod? Egyedül is vagy partnerrel is?
2017. febr. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez nem neked gáz, hanem neki. Sőt.... Ő is veled vesztette el a szüzességét? Lehet nem tudja mit csináljon. Szemrebbenés nélkül közöltem a párommal, elvègre pont annyi jogom van élvezni mint neki. Van, hogy a nagy hévben túl hamar a lényegre tér, csak annyit szoktam mondani, hogy még ne, vagy ne siessen ennyire stb. Mindenképp beszeljetek meg, hogy utána maximum csak emlékeztetni kelljen rá.
2017. febr. 5. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, megpróbálok beszélni vele erről! :)

Igen, nekem egyedül sikerült, és ő is velem veszítette el a szüzességét.

2017. febr. 5. 11:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem önt el a forróság vagy valamiféle izgalom ha intim helyzetbe kerültök és nem vagy nedves akkor finoman szólva nem működik a kémia köztetek.44/F
2017. febr. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!