Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez normális vagy nagyon szűk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális vagy nagyon szűk vagyok?

Figyelt kérdés

Már próbálkoztunk máskor is a barátommal,de nem fért be a pénisze...2 ujjával is csak nehezen.

De most nem rég sikerült és hát szűz voltam,szóval érthető hogy nagyon fájt(de nagyon),de barátom is mondta,hogy elég szűk vagyok meg ő is "beleizzadt",hogy sikerüljön.

Fog ez még változni vagy mindig ilyen nehezen fog menni?

Felizgulva általában felvagyok...szinte mindig full nedves vagyok. Szóval nem értem:(



2017. febr. 6. 21:21
 1/8 RRR ***** válasza:
78%
Igen türelem kell,meg lehet még zavar téged valami és azért nem tudod magad elengedni teljesen
2017. febr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha szűz voltál akkor természetes hogy szűk vagy még. idő kell és némi tapasztalat idővel kevésbé fog fájni és nem leszel annyira szűk sem ahogy a tested megszokja a barátodét
2017. febr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, ki fogsz majd tágulni megfelelően.
2017. febr. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Lehet, hogy nedvesedsz de nem biztos, hogy kellöen felizgultál! (Söt, biztos, hogy nem!)
2017. febr. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem izgatott fel rendesen. Egy hüvely a végletekig képes tágulni: hiszen egy gyerek is kifér rajta ;-) Rendszeresen folytatok tágítós, öklözős játékokat nőknek, akik megkeresnek ilyennel ... Szerinted, ha az én nem kicsi öklöm felmegy egy punciba? ... ;-)
2017. febr. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
El kell lazulni. Jobb lesz utana. De en 7 ev nemielet butan is barmennyire kivanom a parom, maniam, napi 2 menet a minimum, akk is alig tudja parom betuszkolni. Apro alkat is vagyok.
2017. febr. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért van aki nagyon szűk típus. Finoman lehet tágítani rajtad, ha előtte nagyon-nagyon felizgat a pasid.
2017. febr. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2022. jan. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!