Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok, ha megtudnátok, hogy egy srác titokban fotózná a talpaitokat?

Figyelt kérdés
És alkalomadtán onanizációs mozdulatokat végezne ezekre a képekre.
2017. febr. 10. 09:20
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

En is engednem h idegen lefotozza.

De te csak a sunyisagot elvezed mert olyan ronda lehetsz h sose mondhatod el h a BARATNOD labat kenyezteted. Csicska :D

2017. febr. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

:)


Ott a pont #11!


Én is ezen gondolkodtam, hogy nincs barátnője, aki, ki tudná elégíteni a vágyait?


Vagy csak az idegen talpak látványa és az izgalom izgatja-e a kedves Kérdezőt?

2017. febr. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
#11 Miből gondolod, hogy ronda vagyok? :) Honnan tudod, hogy nem a barátod vagy valamelyik számodra ,,adonisz" srác vagyok-e? ;) Nem csak a ronda férfiak kiváltsága az ilyetén akciók végrehajtása. :P Ha meg ronda is vagyok, akkor mi van? Ronda vagyok ---> nem érdekellek. Akkor? ;)
2017. febr. 10. 09:59
 14/34 anonim ***** válasza:

Ha nem lennel ronda a strandon odamennek hozzad ha szingli lennek es azt mondanam h szia iszunk valamit? Es egyszer csak mar azt veszed eszre h jarunk es a labamat dugdosom a szadba es verem ki vele.

De jeee...megsincs ilyen az eletedbe :D

2017. febr. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
#14 Ismerjük egymást? Nem? Akkor meg miről beszélünk? :D Lehet, hogy egy este 10 nő veri ki nekem a talpaival, de lehet, hogy nem. Él egy sztereotípia a női fejekben a lábfetisisztákról, miszerint biztosan valami 40-en felüli, pocakos, kopaszodó perverzek. Háhá, nem így van. Viszont nem árt valamit tisztába tenni. Az az ember, aki fetisizálja a női lábakat, az többnyire csak azokra bukik, kizárólag azokban keresi a kielégülést. A köznyelvben tévesen lábfetisisztázzák le azokat a férfiakat, akik különleges vonzalmat éreznek a női lábak iránt, noha valóban vannak esetek, amik tényleg súlyosak. De az enyém nem az, mert engem tetőtől talpig izgat a női test gyönyörűsége. ;) És azt nagyon fontosnak tartom hozzátenni, hogy az általam készített képek kizárólagosan saját célra használtatnak fel. :P
2017. febr. 10. 10:09
 16/34 anonim ***** válasza:
Parom is labimado es vizilabdazo szepfiu. Ugy h nem...nem el a sztereotipia. De cuki ahogy bizonygatod magad :D
2017. febr. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
#16 Felőlem azt hiszel, amit akarsz. Csak azt akartam mondani ezzel, hogy nem csak ronda férfiak vetemednek ám ilyen akciókra. :P Lehet (sőt, biztos!), hogy a te ,,daliád" sem csak a te talpaidra öli a gyíkját. :P
2017. febr. 10. 10:29
 18/34 anonim ***** válasza:

Hm. Mindenki magabol indul ki :D

De aranyos h ezzel probalsz ram hatni

2017. febr. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
#18 Mindenki magából indul ki? Oké, de ne legyen sírás, ha kiderül, hogy a te kis herceged idegen nők tappancsaira könnyezteti a minaretet. :P
2017. febr. 10. 10:37
 20/34 anonim ***** válasza:

#19


Tetszik, ahogy fogalmazol. ;)


Ja, és köszi, azért a nyáron már kicsit jobban fogok ügyelni, az olyanokra, mint te! ;)

2017. febr. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!