Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok, ha megtudnátok, hogy egy srác titokban fotózná a talpaitokat?

Figyelt kérdés
És alkalomadtán onanizációs mozdulatokat végezne ezekre a képekre.
2017. febr. 10. 09:20
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
#20 Ez valahol művészet. Szóval, aki ennek szakértője, az nagyon ügyesen készít lesifotót! ;)
2017. febr. 10. 10:51
 22/34 anonim ***** válasza:

#19: Ez egy kamus ne foglalkozz már vele.

Vagy egy felszínes csaj. Egyik gázabb a másiknál.


Én is szeeretem a női lábakat és? Nem vagyok ronda se. Attól,hogy van valakinek barátnője, ugyanúgy tetszhet neki más lány lába is. És? Az csak egy láb. Semmi köze a párkapcsolathoz.

2017. febr. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
#22 Nem ismerem, így nem zárom ki, hogy igazat mond. De a te kommentedből is láthatja, hogy az az ember, aki favorizálja a női lábakat, az nem csak a barátnőjéében fog gyönyörködni. ;)
2017. febr. 10. 10:56
 24/34 anonim ***** válasza:
# 3, hogyan fotózza a talpamat nyáron? Cipőben járok!
2017. febr. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
#24 Elég egy pillanatra levenned a cipődet, mondjuk egy kávézóban, máris ,,áldozat" lettél! ;) De ha te nem is adsz esélyt egy candid-kép elkövetésére, ott van milliónyi másik lány, akik papucsban járnak-kelnek a nyáron. ;)
2017. febr. 10. 11:17
 26/34 A kérdező kommentje:
Persze nem úgy kell érteni, hogy minden egyes kávézóban/étteremben ott szobrozik egy lesifotós férfi, de könnyen meglehet, hogy a ti talpaitok is bármikor lencsevégre kerülhet. ;) Ettől nem kell megijedni, sőt, legyetek büszkék, hogy ebben a privilégiumban részesülhettek. Nem minden nő talpa szép ám!
2017. febr. 10. 11:24
 27/34 A kérdező kommentje:
*kerülhetnek
2017. febr. 10. 11:25
 28/34 anonim ***** válasza:
Jah értelek, inkább a lábamat mint az arcomat. Ha nem vagyok felismerhető rajta nem érdekel.
2017. febr. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Am...és így élvezhető képet is tudsz csinálni? Milyen kamerával mászkálsz te? Vagy neked mindegy, csak, ha már sejthető rajta egy láb, már ki is elégít?


Bocsi, csak nehéz elképzelnem a szitut...

2017. febr. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Ejj, még mindig nem értitek. Szóval, nagyon nem mindegy, hogy ki a lány és az sem, hogy milyen állapotban van a talpa! Nyilván nem fogok olyat fényképezni, aki nekem nem tetszik és elhanyagolja a lábait. Ja, és nem egy Nikon-nal mászkálok, ezt nem úgy kell elképzelni... :D Egy androidos telefon kamerája is csodákra képes! ;) Mint azt említettem fentebb, ez valahol művészet. Elsőre én is bénáztam, meg stresszeltem, hogy le fogok bukni. Egy pár éve csinálom ezt, elmondhatom magamról, hogy elég jó képeket tudok csinálni, relatíve gyorsan. Nem vagyok egy vén perverz amúgy, sőt! ;)
2017. febr. 10. 11:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!