Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen egy középkorú férfival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy középkorú férfival a szex?

Figyelt kérdés

Mennyivel másabb mint egy fiatallal?

Hogyan szexel egy negyven-ötven éves férfi? Középkorú pasik, hogy zajlik nálatok a szex? Kevesebb? Lassabb? Érzékibb? Több az előjáték, vagy kevesebb?


2017. febr. 12. 19:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%

Magamrol tudok szolni:

40 vagyok. Jobban figyelek a nore mint huszoneves korombam es jobban ertem a reakciokat, jeleket. Igy elegedettebbnek tunnek a csajok. Pedig van koztuk huszoneves es harmincas is az elmult evekben. Csak azert irom ezt, mert nem csak egy novel voltam akit "megtanultam". Tehat volt egyejszakas es par honapos kapcsolat is benne, miota mar nem vagyok hazas. (8 eve)

2017. febr. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
40 évessel voltam. Az első 5 mp-ig tartott. Utána lassanként eljutottunk pár percig. Unalmas volt és lassú, halál csendben volt mindig, amivel engem is visszafogott. Állandóan rámtehénkedett, amitől meg nem kaptam levegőt. Öröm olvasni, hogy vannak, aki máshogy vannak...
2017. febr. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Fantasztikus. Nagyon tapasztalt volt, odafigyelt rám, nem csak kapni akart, és olyan igazi gentleman volt. Szívesen átélném még párszor..
2017. febr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ezek nem a kortól függnek. Mindenkinek van egy egyéni története és a szerint viselkedik. Annyiban más egy nem tini, hogy az ő története már hosszabb, több dolgot tapasztalt. Aminek előnyei is vannak, de azért hátrányai is.
2017. febr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%

Párom 40+

Igazi férfi. Odaadó, nem önző egyáltalán, nagyon figyel, vad, szerelmes...imádom. eddig a legjobb. Nem is szeretnék mást.

31 N

2017. febr. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
34%
A testük és az àllóképességük nyilvàn nem olyan màr,mint egy huszonévesé(tudom,az itteni vàlaszadóké pont olyan :D),és gyorsabban elélveznek.
2017. febr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%
Ostobaság azt hinni, hogy egy idősebb jobb az ágyban. Nem kor kérdése, hanem szexuális kultúráé és emocionális intelligenciáé is. De mindegy.
2017. febr. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%
Isteni. Az exem 55 volt én 24 ,és 2naponta szexeltünk 3órákat!
2017. febr. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#6!

Nem mondom h olyan a teste mint egy huszonévesé, de rengeteget sportol, igényes, ápolt, odafigyel magára is. Szerintem jól néz ki.

Állóképesség..hááát...exem (32) elsőre t perc utána meg kb 15.

Minőségileg és mennyiségileg is jobb. Nekem legalábbis.

2017. febr. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

A férjem 40 éves. Ugyan olyan jó a szex vele mint mikor megismerkedtünk ( akkor 32 volt)

Sokkal jobban figyelt az én igényeimre mint az előző partnereim. Hogy ez most az évek és a rutin, vagy mentalitás és empátia kérdése e, nem tudom.

28N

2017. febr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!