Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen egy középkorú férfival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy középkorú férfival a szex?

Figyelt kérdés

Mennyivel másabb mint egy fiatallal?

Hogyan szexel egy negyven-ötven éves férfi? Középkorú pasik, hogy zajlik nálatok a szex? Kevesebb? Lassabb? Érzékibb? Több az előjáték, vagy kevesebb?


2017. febr. 12. 19:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
27%
Középszerű:D
2017. febr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
91%

Sajnos nem tudom... de egyszer szívesen megtapasztalnàm!

28n

2017. febr. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
#12: előbb utóbb megfogod. Csak óvatosan kell élni.
2017. febr. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Igazad van, kedves #13 ;)...
2017. febr. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
75%
Tömören; JÓ a szex !
2017. márc. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én 39 vagyok, és amíg finoman, gyengéden kell szerelmeskedni, addig nagyon jó vagyok, figyelmes, érzéki, de ha rákapcsolok a tempóra, olyankor kiugrik a szívem és kilehelem a lelkem.

Nem bírom már úgy, mint régen. Mondjuk van is rajtam jó pár plusz kiló.

2017. márc. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
42 elmúltam , a szenvedély fantázia ugyan olyan mint fiatalon . A tapasztalatom lett gazdagabb és elsőre meglátom kitől mit várhatok el . Több típus létezik , van aki : - kényeztetést - kalandot - újat szeretne . Ezekre én is vevő vagyok bizonyos (megbeszélt) keretek között . Mindegyik izgató . Spontán dolgok és a rendszeresség kettőse jellemez . Tartalmasabb és megbecsült a szex mert a lehetőségek szűkülnek . Sosem volt nyerő nálam a közönségesség és a részegség , rám sem jellemző . A módját meg kell neki adni .
2017. márc. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!