Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Feküdtetek már le valakivel,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feküdtetek már le valakivel, akit itt"ismertetek" meg?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi,hogy sexeltetek már úgy"ismeretlennel" akivel itt kezdtetek el beszélgetni,például egy véleményen voltatok,vagy a csaj/srác irt valami perverzet es ráirtatok hogy ti is kiprobálnátok.

Ilyesmikre gondolok



2017. febr. 13. 13:33
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek összejön, fogadok még olyanoknak is,akik még anyucival élnek 30+ évesen is, csak nekem nem,aki egyedül él semmi zavaró körülmény nincs. Ilyen ez.
2017. febr. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
89%

Nekem meg nem szoktak írni 😞

Sokszor kérdezek itt gyikon, de nem is kaptam még privátokat, talán 2x 3x igen. De abból nem lett semmi csak ott kaptam meg a választ 😞

Egyszer beszélgettem egy fiúval, de kicsit jobban megismertük egymást, aztán egyszer csak nem írt 😖 Pedig jó lenne, ha valakivel lehetne komolyabban beszélgetni és akár találkozhatnánk. 😔


L

2017. febr. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
Its a trap. #22
2017. febr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
Ez az, nekem is azvan,hogy beyzélgetek valakivel,aztán hírtelen abba marad az egész. Én meg nem vagyok már az a zaklató fajta,hogy feszt írkáljak,hogy miért nem beszélgetünk vagy ilyesmi. Lehet,hogy az a baj,hogy normálisan próbálok kommunikálni, talán bunkózni kellene, vagy farokképet küldözgetni, akkor hátha összejönne valami. Ha normálisan nem,akkor kizárásos alapon csak így.
2017. febr. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
57%

24#

Hát velem lehet normálisan beszélni és nem kell a farkadról kép!!😃

2017. febr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
57%
Veled is az lenne,mint a többiekkel, egyszer csak nem írnál. Én meg hiába írnék rád, akkor még talán válaszolnál, utána abba is maradna a beszélgetés. Midig így járok...
2017. febr. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
57%
#22: És erre mennyit kaptál? :-D
2017. febr. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer majdnem. A találkozó előtti nap mondta le a pasi, merthogy beijedt.
2017. febr. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Pedig adva volt rá a lehetőség.
2017. febr. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
90%
Nekem egyszer azt mondtad, Miquel, hogy a kihagyott pinákat a túlvilágon az orromra fogják akasztani. Te nem félsz ettől? xD
2017. febr. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!