Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy felnőtt pár esetében,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy felnőtt pár esetében, akik már jó pár éve együtt vannak, szerintetek milyen sűrűségű a szex?

Figyelt kérdés
Érdekelne a saját tapasztalatotok, ami nem túl sok, és nem is túl kevés, teljesen átlagosnak mondható heti/havi mennyiség..
2017. febr. 13. 22:59
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem tök mindegy? Ha kijön x-re akkor neked is az x lesz a jó? Ha meg z-re, akkor neked is z? Legyél kicsit önfejűbb.
2017. febr. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Változó, fáradság, betegség, stressz, stb. Van, hogy egy-két hét is kimarad, de van, hogy naponta 2-3. Ez az az állapot, amikor teljesen nem lehet átlagolni.

Leghosszabb kapcsolaton 18 év volt, simán naponta tudtam volna szexelni, de volt, hogy hetek kimaradtak és volt, hogy napokra, hosszú hétvégékre elvonultunk, amikor szexmaratonokat szerveztünk (5-6 alkalom minimum naponta).

Jelenlegi párommal távkapcsolatban vagyunk hétvégente találkozunk, de akkor van annyi, hogy ha átlagolom a kihagyott hétközbeni időre, akkor is kijönne a napi egy.

(Bő negyvenes korosztály, mindkét példára. )

2017. febr. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, figyelembe vetted-e a gyerekeket, mint szex terén negatív tényezőt? Én is szülő vagyok, szeretem is a gyerekem, de hogy mindig pont akkor toppant be, mikor valaminek nekiálltunk volna....
2017. febr. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs erre forgatókönyv.

Nagyon változó,aktív nő vagyok-képes vagyok kedvtellésből letámadni a párom (mint a delfinek:)...-ha csak pár percre is vagy netán végére sem érünk mert megzavarnak.

De vannak hosszú elnyújtott alkalmak is,párom még éppenhogy de lépést tart velem. 42/N 46/F

2017. febr. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#3:

Kettes vagyok, három gyerekem van, igen kénytelen vagyok figyelembe venni :-P

2017. febr. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én megértelek, átérzem a helyzeted. De itt a sok okos kommenteleő simán le fog pontozni téged is, engem is. Bár engem nem érdekel, fújhatnak egy kiló tollat a s....be, hogy finom legyek..
2017. febr. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3 kg/m3
2017. febr. 14. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Heti 1-2 alkalom gyerekek is vannak,de hallottam már olyan hasonló korú párról,akik jó ha havonta összebújnak...Csak ezutóbbiak nem hangoztatják.

40 körüliek:)

2017. febr. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Heti 2-3 .4 és fél éve vagyunk együtt gyerek nincs .kapcsolat elején sem volt különösebben több.
2017. febr. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 poiu ***** válasza:
Heti minimum 1, gyakrabban 2. (Csak hétvégén vagyok otthon, de nemsokára jön a nyugdíj és onnantól juhé!) 65f/62n
2017. febr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!