Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm 19 éves,1 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm 19 éves,1 hónapja vagyunk együtt és most lesz a születésnapja, mennyire gáz ha veszek egy csokor rózsát és valami finom bonbont? Ilyen felnőtt korban nem ciki plüs maci? Vagy inkább valami ruhát kellene?

Figyelt kérdés

2016. dec. 19. 15:00
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
82%

De, a plüss már ciki, a ruha pedig sok is lehet, illetve ki tudja, hogy eltalálod-e az ízlését és a méretét.

Egy hónap után egy csokor rózsa és egy doboz bonbon tökéletesen elegendő, nem kell mellé más ajándék!

2016. dec. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
24%
Egyénfüggő. Én pl örülnék neki, pedig több vagyok, mint 19.
2016. dec. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
26%

Nem értek egyet feltétlen! Nekem a párom névnapomra egy csokor virágot egy csomó csokit és egy cuki plüssmacit vett :) Mi 26 évesek voltunk akkor mi is kb 1-2 hónapja voltunk együtt.

Mivel külön laktunk még nekem az volt az "XY" (neve) macim, amivel mindig elaludtam, mindig ott ült az ágyamon :) Lehet, hogy nagyon nyálas, de ez van! én nagyon örültem neki! :)

2016. dec. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
70%
Nem ciki, ha szereti! Azt kell megtudnod, hogy neki mi a véleménye. Én egyáltalán nem tartanék cikinek egy plüssmacit, de feleslegesnek gondolnám, mert nem tudnék vele mit kezdeni. Van egy-két plüssöm ami fontos, de ennyi. Jobb szeretem a hasznos ajándékokat. Mások viszont lehet, hogy örülnének neki.
2016. dec. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
21%

19 évesen simán belefér a plüssmaci. 30 vagyok, de még mindig szeretem a plüssöket :D

Arra ügyelj, hogy ne valami gagyit vegyél.

2016. dec. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
12%
Vibrátornak jobban örülne. Ha kemény vagy, azt veszel!
2016. dec. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
11%

Virág- bonbon a legsablonosabb dolog, ami csak létezik. Ebből annyi fog lejönni neki, hogy egyáltalán nem is ismeres őt és meg sem erőltetted magadat

22/L

2016. dec. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem, a plüss kortalan. Sokan, még 50 felett is odáig vannak érte. Gyereknek játék, felnőttet meg emlékezteti, kitől kapta. Ezért, sok felnőtt is azzal alszik, mikor ép nincs ott a párja.
2016. dec. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
19%
7. A pofám leszakad a mai libáktól, hogy már az ajándékoknál is válogatnak (pláőe egy hónap után). Virág, bombom sablonos, mi? Jóhogy nem már meg is sértődik, ha azt kap! Hát a fa szt göthös a p icsádba!
2016. dec. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
74%
9.: ezért nem lesz neked soha senkid :) Mert nem érted meg, hogy nem az a probléma, hogy nem valami drága doloh, hanem az, hogy a srác semmit nem tud kb a barátnőjéről és ezért leakasztja az első dolgot, amit lát a boltban
2016. dec. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!