Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, számotokra mi az az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, számotokra mi az az ok, amiért nem akarnátok szexelni a párotokkal? Mivel indokolnátok azt, hogy nem kívánjátok? 23L

Figyelt kérdés
Az én barátom mostanság nagyon furcsa, ha szexre kerül a sor. Hiába kérdezem, nem ad normális magyarázatot. Emiatt pedig alig szexelünk, és nagyon kellemetlenül érint ez engem..
2017. febr. 17. 12:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem vagy önző a szexben?
2017. febr. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 RRR ***** válasza:

Ha fáradt,stresszes vagyok,de ez irtó ritka


Nálatok más lesz a gond....akár félre is mehetett

de ezt meg kell beszélni mindenféle képen!!!

Nem pedig tippelgetni.

2017. febr. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok önző. Hiába kérdezem, nem momd semmit..:(
2017. febr. 17. 12:19
 4/17 anonim ***** válasza:

fáradtság, vagy épp nem akarok lefáradni (a hosszú menetet preferálom), de ettől még kívánhatom...


exemnél pl akkor volt az, hogy még a maradék kedvem is elment amikor elkezdett nyávogós hangnemben beszélni, bármi olyan volt ami nem tetszett nem tudta máshogy közölni sajnos...

konkrétan nem feltétlen "probléma", csak annyi (nyávogva): "a melleimet is"

na ilyenkor elment az egésztől a kedvem...

és volt olyan, hogy ha úgy éreztem nincs megfelelő hangulatban, akkor nem mentem bele, mert tudtam mi lesz a következménye...


23F

2017. febr. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nem híztál 20kg-t?

Én jártam így, hogy durván elhízott a párom.

2017. febr. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Azzal nem leszel előrébb, hogy nálunk mi van. Ha a párod számodra kedvezőtlenül megváltozott, és nem hajlandó beszélni róla, akkor hagyd ott! Egy párkapcsolatban elengedhetetlen, hogy a két fél kommunikáljon egymással.
2017. febr. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
58%
nekem ha véletlen a párom nem akar szexelni és én igen akkor felajánlom az anált és hatamas orgazmus a vége mind a kettőnknek. N
2017. febr. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Akkor, ha a lány fekszik, mint egy darab fa, nekem kéne mindent csinálnom, ő meg még csak egy puszit se ad. Volt ilyen, nem tartott sokáig.
2017. febr. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem, nem híztam meg és fadarab sem vagyok az ágyban..
2017. febr. 17. 13:28
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem kell különösebb indok ehhez. Egyszerűen nincs kedv, mással foglalkoznék inkább, vagy fáradt vagyok..tök mindegy. Nem kell mindent túl kombinálni. Az megint más, ha eddig naponta dugott, aztán hirtelen egyik napról a másikra hoppsz, lett belőle 2 heti 1. Ott valami komolyabb van. Vagy bejött a képbe egy másik nő, vagy valamilyen lelki/testi baja van.
2017. febr. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!