Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, számotokra mi az az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, számotokra mi az az ok, amiért nem akarnátok szexelni a párotokkal? Mivel indokolnátok azt, hogy nem kívánjátok? 23L

Figyelt kérdés
Az én barátom mostanság nagyon furcsa, ha szexre kerül a sor. Hiába kérdezem, nem ad normális magyarázatot. Emiatt pedig alig szexelünk, és nagyon kellemetlenül érint ez engem..
2017. febr. 17. 12:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Még nem volt olyan, hogy ne akarjak szexelni, elképzelni sem tudom, hogy az ilyen mitől lehet ...
2017. febr. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Esetleg érzelemhiány?
2017. febr. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Mai modern világban egyre több inger kell erre is már. Szépen, kacérkodva viselkedsz vele az ágyban? Több pózban is csináljátok? Az se jó ha megbeszélitek h most szex. Monotonná válik az lehet egy ok, h nincs kedve. Beszéltél vele h az óvszer zavarja-e? Került új helyzetbe, suliba, munkahelyre? Próbálj meg szexisen öltözni, viselkedni, adj az egésznek vmi erotikát, ha kell, unalmas a szex ha csak be-ki huzogatás megy meg mindig ugyanazok. Szerezhettek ruhákat, harisnyát. Ezeket beszéld meg vele, nézd meg mire reagál jobban, melyik változás érdekelheti. Mert az kell, mert ez egy "szórakozás" egyrészt. :) Sokszor az se jó, ha érzelmes vagy épp nem az. Mondott mostanság vmit amit ki akar próbálni és te mondtad neki hogy nem? 21/F
2017. febr. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ráuntam a nőre.
2017. febr. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Öregbanya ***** válasza:
Ha nem beszél ròla akkor baj van. Nàlunk is ez volt.
2017. febr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én pl a napi 13 óra melóval, plusz a 2 óra utazással... 3 hete folyamatosan ez van minden nap, ami kicsit fárasztóvá vált most már. De szerencsére még 4 nap és vége. :D

28/F

2017. febr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nincs olyan ok. Kivéve a pirosbetűs napokat.

Bár volt már, hogy:

1.: Belekezdtünk, de valamelyikünk bealudt a fáradtságtól. Ezen másnap nagyot vihogtunk. :D

2.: Inkább csak összebújtunk, simogattuk egymást, és elaludtunk;

3.: Megpróbáltunk belekezdeni, de akár az ő részéről, akár az én részemről jött a "szerintem hagyjuk, nagyon álmos vagyok".

Persze, ez nem számottevő eset. Viszont mindig kívánjuk egymást.

2017. febr. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!