Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tetszik el lehet menni. Mit tennétek, ha a párotok állandóan evvel jönne, ha valami probléma adódik?

Figyelt kérdés
Ha bármilyen gond vagy nézetkülönbség adódik közöttünk és megpróbálom vele megbeszélni, egyszerre ezt mondja, hogy ha nem tetszik, el lehet menni. Felnőtt emberek vagyunk, mindig normálisan beszélek vele, sose kiabálok. Nem értem miért nem lehet leülni és elmondani a másiknak, ha valami gondunk van. 27/N
2016. dec. 19. 20:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Elmennék.
2016. dec. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
"Akkor viszlát!"
2016. dec. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
24%

Az én férjem!! IS ugyanezt mondja! Egyszerűen unom, hogy beszélgetünk a problémáról és persze, hogy a vita végén neki legyen igaza, benyögi ezt a tirpákságot.

Meg ha kérek valamit, pl. hogy idén máshol ünnepeljük az új év kezdetét, akkor kijelenti, hogy ő nem lesz papucs. És hogy ne adjak neki ultimátumot, hogy a barátai és köztem választania kelljen. De hát a felesége vagyok és csak ennyit kértem. Válasz: akkor el lehet menni- nem kell itt élni :/


Persze mindig sikerül kibékülni és már kértem is, hogy szokjon le erről a szófordulatról. Van javulás. Le kellett ülni és el kellett mondani neki, hogy ez ugyan olyan ultimátum féle amit ő sem szeret és hagyja abba, mert ezzel tönkte teszi a kapcsolatunkat.


Kitartás! Nem könnyű az ilyen férfiakkal :D

2016. dec. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
20%
Szeret még,de annyira már nem.
2016. dec. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Otthagynám. Lehet keresni olyat, aki ezt eltűri
2016. dec. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
35%

nekem a párom mondogatta mindig ezt

25 F

2016. dec. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
49%
Csatlakozom a 3-ashoz, szerintem is csak egy berögzült szófordulat. Próbáld neki elmagyarázni, hogy miért frusztráló folyton ezt hallgatni.
2016. dec. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Az az ember, aki ráhagyja a másikra a dolgot, mondván, hogy "a te problémád, old meg magad" az nem nagyon fogta fel egy PÁRkapcsolat lényegét. Ilyet csak egy ismeretlennek vagy távoli ismerősnek mondok egyedül, nemhogy annak az embernek, akivel megosztom az életem és elméletileg törvény előtt is hivatalosan életre szóló egységet, szövetséget alkotunk. Pont ennek a személynek kéne maximális elkötelezettséget tanúsítani.
2016. dec. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyelőre ott tartunk, hogy én tegnap elköltöztem tőle. Ma hívott ugyan, meg hallottam hogy szomorú a hangja, de ez nem sokat változtat a kialakult helyzeten. Ezt olyan zsarolásfélének érzem, hogy ha nem értek vele egyet mindenbe, akkor húzzak el. Úgy gondolom, ha szeretek és tisztelek valakit, akkor nem mondok neki ilyet.
2016. dec. 19. 21:13
 10/18 anonim ***** válasza:
92%
Ez általában a szellemi rövidnadrágok érvelése. Valószínűleg elég szegényes a partnered lelkivilága, azért mond ilyesmit. Egy normális kapcsolatban éppúgy a fájdalmakat, problémákat is meg kell beszélni, nem csak a happy time-ot.
2016. dec. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!