Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gyors Pasik! Hogy álltok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyors Pasik! Hogy álltok a több menettel?

Figyelt kérdés
Bevallom nekem ideálom, ha az aktus több menetből áll, egy rövidből és egy hosszabból. A rövidre azért van szükségem, hogy lássam a pasit örömmámorban úszni, ez beindít, ettől tudok én is elmenni a 2. menetben. Szóval mennyire gyakori pasiknál, hogy az első menet nagyjából 5 perces nagy robbanás, míg a 2. kielégítő hosszú? Többi nő is van így, hogy két menetet játszanak párjukkal, elsőt főként a pasi örömére?

2017. febr. 22. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk ugy szokott lenni, hogy van amikor csak a paromrol szol a szex, de ezt elott megbeszeljuk. :) Olyankor csak kemenyen tol es ha elelvezett akkor cumi van, aztan megint szex. Van amikor elelvezek, de nem figyel ram. Csak egy vadallat lesz belole. Akkor nagyon heves es akaratos. Nem fajt soha a szex, sot nagyon elvezem es beindit, ha ennyire bevan gerjedve.


Forditva is szokott lenni. Olyankor kb fel orat nyal aztan szexelunk.



Amugy altalaban spontan tortenik a szex. Szoval ha megkivanjuk egymast, akkor csak ropulnek a ruhak es egymasnak esunk:) Igy neha kokemeny paszas lesz a vege vagy szeretkezes:)


Az elso menet kb 10 perces. Annyi ido alatt megy el a parom.



A masodik menetet kb 5-6 perc mulva nyomhatjuk tovabb. Akkor is hamar elmegy szerintem egy 15 perc eleg neki, de nekem is:) es mar orgazmusunk van:)


3-4 menet szokott lenni, de o tobbszor elelvez, es a vegen altalaban hosszu szeretkezesek vannak. Az akar egy ora is lehet.


Amugy gyors tuzelo a parom, de utana sokaig birja, ha akarja;) en is neha hamar elelvezek, ha mar nagyon felizgulok akkor par lokes es csiklo izgatas aztan ahh:)


Egyszer ruham keresztul lovagoltam rajta, kozben csokoloztunk, a nyakat szivtam neki es a nadragjaba elvezett:)


Mar 4 eve egyutt vagyunk:)


L

2017. febr. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is pont erre vágyom!

31/F

2017. febr. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1, tehát akkor te is előnyösnek tekinted a több, de rövid menetet, mintha végig bírná, amíg te el nem mész?
2017. febr. 22. 12:30
 4/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.


Nem elonyos, de nekem igy jo, mert a parom hamar elelvez es en is. Utana tovabb birjuk. De az elso ket menet az kb 10 perces annyi ido alatt elerunk a csucsra. Szoval, igen..igazabol ez nekem igy jo es neki is:) De! Utana legtobbszor meg van folytatas..csak pihenunk kicsit. A 3dik menet mar joval tobb ideig tart, de mert kesobb lesz orgazmusom es a paromnak is. Ha kozben van cumi akkor viszont hamar elmenne, es inkabb belem szeret elvezni,es velem egyutt akar a csucsra jut:D

2017. febr. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jutni*
2017. febr. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen férfi vagyok, de nem csak 2 menet van hanem több is. n meg arra indulok be ha látom a nőt élvezni. Ettől én is még jobban felizgulok. Volt már hogy 6-7 menetet nyomtam le, reggel 8-du. 4-ig. Fantasztikusan jó volt. Sajnos kevés ilyen nő vagy aki ezt szereti és bírja is.
2017. febr. 23. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Elég ritka az olyan mint te, de szerintem ez vonzó de nem csak számomra ne aggódj mindenkinek bejön ha a csaj ilyen. :)

Vokt már ketto mentem v kivel de azóta sem, örülnek neki :)

2017. febr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A lánytól fug hogy hány menetet valal be, szerintem.

Max 2-3 nem hiszem hogy ettől több kell.

2017. febr. 24. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!