Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha az idősebb nők nem szeretik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az idősebb nők nem szeretik a fiatal pasikat, hogy lehet, hogy már több 30 feletti barátnőm, partnerem volt? :D

Figyelt kérdés

Nem,nem a lecsúszott,senkinek nem kellő ,lecsúszott fajtából,hanem nyílván jól kinézőek,akiknek sokan udvarolnak,korukbeliek,idősebbek is.Akkor itt miért tagadják olyan vehemensen,hogy ők soha fiatallal?

24/F



2017. febr. 28. 16:40
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
87%

#20


Gyerek vagy még és nevetséges, hogy szidod a másik nőt...ez is csak minket igazol...


Attól, hogy volt pár nő, aki kiélte magát rajtad, én ettől nem hinném azt, hogy te minden 30 feletti nőnek bejössz.


De, komolyabbat nem tudna veled elképzelni senki, pont az ilyen gyerekes viselkedésed miatt, ahogy a 72%-os hölggyel is viselkedsz...


Szánalmas vagy Kérdező és gyerekes, aki nem bírja kritikát.


Az idősebb férfit, meg pont ezért hozta fel szerintem, hogy inkább érettebb férfira vágynak a nők, a fiatalabb nők is, mint egy ilyen, gyerekre, mint te...vagy max. játékszernek jó vagy, de ezzel meg a helyedben nem büszkélkednék...

2017. febr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Te meg a macskás kolléganőd vagytok a szánalmasok. Itt nyomjátok a süket rizsát olyasmiért amihez tulajdonképpen nincs közötök és attól,hogy 600-szor leírod még egy 24 éves nem lesz gyerek.
2017. febr. 28. 19:31
 23/29 anonim ***** válasza:
88%

Ez szerintem abszolút emberfüggő.

Én 29 éves vagyok, de mindig is az idősebb pasikra buktam. Fiatalabb koromban is, a jelenlegi párom is 4 évvel idősebb tőlem. Soha nem volt velem egykorú, vagy tőlem fiatalabb pasi az életemben.

De persze ne értsd félre, van olyan fiatal, huszonéves srác, akire én is azt mondom, hogy helyes, még ha beszélget az ember vele, akkor is azt mondod, hogy még talán bizonyos élethelyzetbe akár bele is férhet. De nyilván nagy jövőt nem kell jósolni az ilyen dolgoknak, mert a szex, az csak szex, az élet, az együttélés, a közös élet meg más. Ott rögtön kiderül, hogy mennyire eltérő egy 24 éves srác és egy érett, 30-as, vagy akár 40-es nő gondolkodásmódja, életcélja, vágyai, tervei.

2017. febr. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Van aki szereti a fiatalabbakat,van aki nem.Én igen,de önmagàban a fiatalsàg kevés.

Bàr kevesebb van valóban olyan nőből aki a fistalabbakat keresi.

2017. febr. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Hosszabb kapcsolatom is volt 30-as,szingli nővel és működött,nem a korkülönbség miatt lett vége.Nem is szoktam jósolgatni semmit, élvezem amíg tart és alakul ami alakul.A célok,gondolkodásmód stb. meg nem kor-hanem személyfüggők,ez csak egy sablin.Pl. két 20-on éves közül is lehet az egyik korán meg akar állapodni,családot szeretne,a másik meg még tanulni,karriert építeni.Lehet egy 30-as férfi olyan feleséget akar,aki neveli a gyerekeit,vezeti a háztartást,de van olyan 30-as nő,aki nem háziasszony akar lenni,hanem pl.sikeres ügyvédnő.Ebben az esetben hiába egykorúak nem illenek össze,de a karrierista 20-on éves férfival már jobban meglennének nem zargatnák egymást a gyerekkel,hogy többet legyen otthon a másik meg hasonlók,hanem együtt támogatnák egymást,megértenék hogy kevesebbet vannak együtt stb.Ez csak egy példa számtalan ilyet lehetne hozni.
2017. febr. 28. 20:15
 26/29 anonim ***** válasza:
72%

Te nem keresel itt semmit, te csak itt bizonygatni akarod hogy te mekkora férfi vagy hogy bejössz az idősebb nőknek és gyerekes hisztit vágsz le ha valaki megmondja neked a frankót.

Mehetsz aludni, kisgyerek.

2017. febr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés burkoltan azt jelzi, hogy kérdezőnk dicsekedni akar a skalpjaival, akik tegyük hozzá mind 30 felett vannak.

Köszönjük, hogy megosztottad velünk eme fontos információt. Mostmár nyugodtan élhetünk tovább.

2017. márc. 1. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
És mi a frankó nagyokos?Azt gondoltam,hogy ilyesmi válaszok fognak érkezni,csak az a baj,hogy nem az volt a kérdést,te az idősebbeket vagy a fiatalokat szereted-e ha nem tűnt volna fel még senkinek. És tudod mi a hiszti szó jelentése?Inkább az a hiszti amit ti csináltok itt, mert a kérdésre eddig csak a 1-es válaszolt.
2017. márc. 1. 07:34
 29/29 anonim ***** válasza:
Csak én hiszem azt, hogy a kérdező még sosem volt 30 körüli/feletti nővel? :D
2017. ápr. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!