Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőket kérdezném, nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket kérdezném, nektek mennyire fontos a párkapcsolatotokban a szex? És mennyi az ideális mennyiség számotokra?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy egyénfüggő, ezért kérdezek mindenkit, hogy kapjak egy szélesebb rálátást.

2016. dec. 28. 13:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 24 éves vagyok, pár hónapja vagyok együtt a párommal és minden nap tudnám csinálni vele annyira jó vele.

Nyilván ahogy telik az idő, beérem majd heti 5 alkalommal is

7 helyett. :) 😃

Azt mondják hogy nem a mennyiség hanem a minőség a fontosabb.

De mindenkinek más az étvágya. :)

2016. dec. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Diavolino44 ***** válasza:
100%
Nekem ez nem igazan változott az évek során, mert a minta mindig ugyan az volt. Igen fontos naná!! Nem a legfontosabb de ebből sok bonyodalom származhat. A kapcsolat elejen mint a nyulak effektus. Par hónapra ra heti harom. Egy ev utan heti kettő, kb 3 ev utan heti egy. Ez alá meg nem mentem, 5 ev volt a leghosszabb kapcsolatom, amugy.
2016. dec. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Fontos...

Hát napi 1 szex az ideális!

2016. dec. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Legalábbi heti 5 legyen meg. :) ;)
2016. dec. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sok függ a kapcsolat korától, és az érzelmek mélységétől. Nagy általánosságban elmondható, hogy a kapcsolat első két évében jobban kívánják a párjukat a csajok, utána a pasitól függ, mennyire tudja meghozni a hancúrkedvüket.
2016. dec. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok nagy igényű, heti 1 nekem megfelel (nyilván már nem a kapcsolat elején vagyunk). Nekem fontosabb egy jó beszélgetés, vagy minőségi programok.
2016. dec. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Napi 1-2 akkor is, ha nem friss a kapcsolat.
2016. dec. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
11 éve vagyok együtt a párommal, én 30 közeli, ő 30-on túli. Én akár minden nap is tudnám csinálni, de heti 3-4 már ideális lenne, de neki már nincs ekkora igénye (a kapcsolatunk elején heti 6-7 alkalom volt), így sajnos örülök, ha havi 3-4 alkalommal együtt vagyunk, ami nekem nagyon kevés, így megoldom magamnak. :)
2016. dec. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kb semennyire, mindig csak a párom kedvéért voltam rá hajlandó, magamtól sosem. 23 vagyok.
2016. dec. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!