Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy viszonyultok ehhez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viszonyultok ehhez?

Figyelt kérdés

A nőket kérdezem hogy milyen véleménnyel vannak a 18-on aluli fiúkkal való szexről. Ti mit gondoltok, szívesen kezdenétek ilyet, vagy inkább undorodtok tőle?

14-től már legális, tehát nincs ilyen problematika. Átlag kamaszok bejönnek vagy kinyírnátok őket ha próbálkoznak?



2017. márc. 2. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:

18 allattival nem igen csinálnám.

18/l

2017. márc. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
elsőke dehogynem csinálnád...ha magas és nagyfarkú jöhetne, hidd el...itt kamuztok össze-vissza
2017. márc. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nálam nem lenne esélye 18 alatti srácnak. Nem érdekel, hogy magas-e vagy hogy nagy a farka, gyereknek látom még sokszor a 20-22 éves fiúkat is.

N

2017. márc. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem undorodom de nálam 9 évvel fiatalabb gyerekkel nem feküdnék le. Gyakorlatilag mitha az öcsém lenne.. Nem nen nyírnám ki ha próbálkozna jót mosolyognék ;) 23 L
2017. márc. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Ugyan, gyerekekkel nem kezdek, mosolyognék egyet, és finoman elutasítanám.


28/N

2017. márc. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
soha. de még velem egykorúval se. ugyan olyanok még, mint a pisis kisgyerekek...
2017. márc. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szeretem mikor sokan azt gondolják, hogy az érettség kor kérdése :)
2017. márc. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7-es azért valamilyen szinten az érettség igenis kor kérdése. De amikor valaki megkülönböztet egy 30 meg egy 40 évest csak azért, mert a másik idősebb és akkor érettebb is, az már tényleg a vicc kategória...

Azért egy 14-15 éves még nagyon messze van sok mindenben egy 25-30 éves nőtől. Tudom, vannak olyanok, akik érettebbek a korosztályuknál, én is ilyen voltam, azért voltam olyan jóban idősebb nőkkel, de mai szemmel visszanézve sokat fejlődtem. :)

28/F

2017. márc. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Önmagáról MINDEN kamasz azt tartja, hogy érettebb a korosztályánál. Sőt a legtöbb anyuka is gondolja, hogy az ő csemetéje érettebb a korosztályánál. Mindig így volt ez, és így is lesz, amíg világ a világ.
2017. márc. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!