Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első orális szex. Mit tanácsol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első orális szex. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Nemrég lefeküdtem a barátommal, mindkettőnknek ez volt az első alkalom. Mivel nálam volt egész hétvégére, rögtön 2x is csináltuk, de ugye még minden új volt mindkettőnknek, kb. csak tanulgattuk a dolgokat (ennek ellenére jó volt), meg feltérképeztük egymást, viszont orális szex még nem volt. így is sok volt az új dolgokból, meg úgy gondoltam maradjon valami új a következő alkalomra is, meg nem akartam, hogy túl mohónak/rámenősnek találjon, hogy rögtön nekiessek a farkának. Viszont gondolom, mivel mégiscsak fiúból van, biztos örülne neki következőre, meg jól esne neki. De mégis hogy kezdjek hozzá? Rengeteget láttam, meg olvastam erről, tudom hogy kell csinálni, csak épp az első lépésekkel van gondom, hogy hogy kezdjem el, annélkül, hogy ne riasszam el, ne bénázzak, ne tartsa k***ásnak, hogy rögtön a farkára cuppanok. Én is még tapasztalatlan vagyok, csak egyszerűen hajt a kíváncsiság, meg azt szeretném, ha jól érezné magát velem.

2017. márc. 6. 01:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Hagyd,hogy előbb kínáljon... A többit tudod.. vagy legyen előjáték10-15perrc aztán szepen lassan lefelé.. Többit tudod. Nem kell keményen hirtelen torokra kapni majd idővel.....Máskor ha már felszabadultabb vagy.
2017. márc. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem attól nem fog a párod qurvának gondolni, mert szeretnéd őt orálisan kényeztetni,gondolom szeretetből csinálnád... Az orális szexnek épp az a lényege, hogy azért adod, hogy örömöt és élvezetet szerezz a párodnak.

Legegyszerűbben úgy kezdj neki, hogy először csókolózzatok, simogassátok egymás testét, tapints rá a lényegre, markold meg, aztán a hasát végig csókolgatva haladj lefelé a farkáig. Hámozd ki a farkát a boxerből, aztán vedd a szádba és kezdd el szopni.

2017. márc. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat
2017. márc. 6. 12:43
 4/4 anonim ***** válasza:

"hogy kezdjem el, annélkül, hogy ne riasszam el..."

Ezen jót kuncogok magamban. :-)) Oké, elég effemináltak a mai fiúk, de ennyire azért mégsem.

2017. márc. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!