Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok! Mivel lehet egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mivel lehet egy skorpió csillagjegyű nőt teljesen felizgatni, elcsábítani? Mit élvez legjobban bármilyen szexualitással kapcsolatos dolog közül?

Figyelt kérdés

Tudom ez nagyrészt általánosság,de hátha segíthet nekem.Még soha nem ismertem skoprió lányt,ezért nem is tudom megkérdezni sehol,csak itt.Ismerkedek egy ilyen csillagjegyű lánnyal 1-2 hónapja,és elég hűvös,távolságtartó,ezért kellenének az ötletek!Köszi!

AKI NEM HISZ A HOROSZKÓPBAN,KÉREM KÍMÉLJEN A NEM IDEILLŐ ÜZENETEKTŐL!KÖSZÖNÖM!



2017. jan. 7. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Mivel a skorpió a legszélsőségesebb jegy, nem lehet pontos választ adni. Az, hogy "hűvös, távolságtartó" természetes, de érzékenyek belül. Hogyha szenvedélyes vagy és erős jellem, az érdekli őket. De Google-be be tudtad volna írni te is :). Biztos még több dolgot is megtudhatsz, ha utána nézel
2017. jan. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
a skorpió nők a legszenvedélyesebbek az ágyban csak jól titkolják eleinte ezt. vad, buja nyalással, tapizással tudod őt felkorbácsolni és vess be játékszereket is
2017. jan. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
A csillagjegynek semmi köze hozzá. 23/L
2017. jan. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Jómagam se hiszek abban, hogy ez alapján 100%-ig be lehetne határolni valakit, de mivel van ilyen lánnyal tapasztalatom, megpróbálok hasznos infókat írni.


Ahogy írták már előttem is, nem mindig látszik rajta elsőre, de ha sikerül belőle kihoznod, nagyon szenvedélyes. Itt a határozott jellemet írták, amivel elő lehet csalogatni... hát, nem is tudom.

Nekem a másik véglet jött be. Intelligens, okos énemet vettem elő, ugyanakkor félénk voltam és könnyen zavarba tudott hozni, ami nagyon tetszett neki. Igénylik az irányítást is, ez tény, de szeretnek ők is.

Valaki írta, hogy nyalással lehet felkorbácsolni.. ez a lány pont nem kedvelte azt, de a játék szerek jöhettek.

Nem érdemes ajtóstul rárontani senkire, főleg, ha azt írod még mindig hideg és zárkózott...

Ki kell belőle csalogatni, mert nagyon is perverzek és bennük lapul, hogy valakivel ezt kiéljék.

Mondjuk ennyi alapján nehéz tanácsot adni, mivel a köztetek lévő kapcsolatról nem sok derül ki ennyiből.

2017. jan. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%

Skorpio nokent irok neked.Tehat magambol kiindulva:eloszor is, mar a puszta lenyeddel fel kell izgatnod,kulonben semmi nem lesz.Sajnos nagyon szamit a kulso mert fontos nekem hogy gyonyorkodhessek a partneremben.Enelkul nem elvezem igazan az egyuttletet.De ez szubjektiv hogy szamomra mi a szep.Az vonz ha egy ferfi csendes,felenkebbnek tuno,finom modoru, titokzatos.De velem szemben kellokeppen perverz es fantaziadus.Ebbe aztan sokminden belefer, a nagyon durva dolgokat kiveve.

Igaz amit irtak,hogy a Skorpio no visszafogotnak tunik.De tobbseguk nem az, csak nem szereti mindenkinek kimutatni,mi rejlik valojaban benne..

Felizgat az ha nagyon szenvedelyes es nem sieti el a dolgokat.Ha a ferfinak eleg piszkos a fantaziaja es ezt hagyja hogy kihozzam belole.Ha latom hogy rendkivuli hatassal vagyok ra.Es o is azon munkalkodjon,hogy kihozza belolem amire csak legvadabb almomban gondlok:D Hat talan ennyi nagy vonalakban.

2017. jan. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha van benne hajlam a bdsm-re, akkor skorpiót kiirtó méreggel eléggé felizgathatod, csak vigyázz, tényleg nem egyen belőle.
2017. jan. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az egész "csillagjegyek határoznak meg" dolog bullshit, de azért válaszolok, mivel skorpió vagyok: imádom, ha a cicim markolják, simogatják, csókolják. De nyilván minden nő más, és mivel 10 hónap eltelt a kérdés feltevése óta, szerencsés esetben már réges rég túl vagytok ezeken a körökön :D
2017. nov. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos még nem változott semmi.Egyébként én 20 vagyok,ő pedig 22.Írjatok még légyszi!
2017. dec. 21. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!