Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Engedjem igy is neki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedjem igy is neki?

Figyelt kérdés

A baratom 2 nap mulva jon es ott lent tele vagyok kis piros viszketo kiutesekkel...(kenegetem) O nyalni szeretne. Mondtam neki hogy igy biztos rossz lesz az izem meg a szagom, o azt mondta nem baj, mindenhogy szeret mivel tole kaptam el. (Nyal miatt)

Mellesleg 3 nap mulva megyek nogyogyaszhoz csak o pont egy nappal elotte jon mielott megneznek.

Mit csinaljak? Ot nem zavarja egyaltalan.



2017. márc. 7. 14:30
1 2
 1/15 Ketri ***** válasza:
100%
Inkább ne szerintem. Szerintem nem hiányzik hogy súlyosbodjon:)
2017. márc. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudom,hogy valami nincs rendben,ráadásul elméletileg tőle kaphattam el,akkor nyilván kihagyom a "nyalatást".
2017. márc. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez rohadt undorító. Már bocs
2017. márc. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyulj meg előbb bakker. Félsz talán, hogy ezért elhagy? Vagy miért kérdezed?
2017. márc. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsi de el kaptál tőle egy nemibetegséget és még együtt vagy vele? 23 L
2017. márc. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Bárkitől elkaphatom ezt a "betegséget".

Mindenkinek a nyálában vannak baktériumok.

2017. márc. 7. 15:04
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Te butus, most írtad, hogy még nem látott orvos...miből gondolod, hogy a barátod nyála miatt van? Előbb tudd meg, mi az, addig semmi...amúgy meg pl. az én nyálamtól egy csajnak sem lett semmi baja...
2017. márc. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ismerősöm mondta hogy a nyálban van a legtöbb baktérium... Ha valaki nyalt utána azonnal el kell menni fürdeni, hogy semmi baj ne legyen. Nem szabad utána azonnal aludni menni. Én meg sajnos így csináltam.
2017. márc. 7. 15:16
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem hallottam senkitől, hogy a nyálban lévő baciktól el lehet ilyet kapni. Évek óta nyalom a barátnőm és előtte is voltak lányok, senkinek sem lett semmi baja. Vannak bacik, ez biztos, de emberre ártalmatlanok, máskülönben mi magunk is betegek lennénk tőle nem? Ha tévedek, nyugodtan javítson ki valaki :)
2017. márc. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ha egészséges férfivel voltam, bizony volt, hogy bealudtam nyalás után...nem mentem mosakodni, mégse lett bajom.

A barátod viszont valahova nagyon félrenyalhatott...őt is kezelni kell, ha kiderül ő okozta.És ennek nem az a módja, hogy kezeletlenül nyal téged.

2017. márc. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!