Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Engedjem igy is neki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedjem igy is neki?

Figyelt kérdés

A baratom 2 nap mulva jon es ott lent tele vagyok kis piros viszketo kiutesekkel...(kenegetem) O nyalni szeretne. Mondtam neki hogy igy biztos rossz lesz az izem meg a szagom, o azt mondta nem baj, mindenhogy szeret mivel tole kaptam el. (Nyal miatt)

Mellesleg 3 nap mulva megyek nogyogyaszhoz csak o pont egy nappal elotte jon mielott megneznek.

Mit csinaljak? Ot nem zavarja egyaltalan.



2017. márc. 7. 14:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha a nyálában lévő baciktól lett bajod akkor valamelyikőtökkel valami nagyon nincs rendben...
2017. márc. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Hát ez butaság. Érdekes mondom orális szex után jó párszor aludtam de soha nem volt ilyen problémám. 23 L
2017. márc. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hát szégyenlem, de mikor a párom az éjszaka kellős közepén gondol egyet és bemászik a lábaim közé, én utána sose megyek el fürdeni. Hála a jó égnek ilyen bajom sose volt még. Párom imád nyalni szó szerint beteg ha egy nap kimarad, főleg a mensi idején van ki, de ha bajom lenne odalenn tuti nem engedném neki, hogy csinálja.
2017. márc. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ertem... Koszi a valaszokat
2017. márc. 7. 19:05
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha valami bajod van, menj orvoshoz, és addig ne piszkáljátok a problémás területet SEHOGY. Tilos az orál és a szex is. Majd a nőgyógyász kikezel. Említsd meg neki, hogy partnered van, mert akkor valószínűleg neki is ír fel valamit (különben folyamatosan odavissza adogatjátok majd egymásnak).


Egyébként én szerintem a 3,5 év alatt, mióta szexuális életet élek, kB 4-5 alkalommal mentem tusolni nyalás után (pedig azért heti 1-2 mindig van), és sose lett semmi bajom. Szerintem itt nem a nyál a ludas.

20N

2017. márc. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!