Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi értelme sokáig őrizgetni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme sokáig őrizgetni a szüzességet, ha életünk során úgy is több szexpartnerünk lesz?

Figyelt kérdés
Anya mindig azzal "dicsekszik",hogy ő 18 éves kora után adta magát oda egy fiúnak.Azóta már 40 felett jár,elvált,és elég sok férfival szexelt azóta.Voltak alkalmi és komolyabb kapcsolatai is.De az büszkeséggel tölti el,hogy ő megvárta a nagykorúságát.Azzal én is egyet értek,hogy a legjobb a szerelmünkkel elveszteni,de csak akkor van értelme,ha feleségül is vesz,és együtt éljük le az életünket.Így lenne kerek a történet.De anyám esetében úgy érzem,értelmét és értékét vesztette a várakozása.Miért kell ennyire erőltetni ezt a nagykorú témát? Ha valaki átlépi a 18 küszöbét,hirtelen megtörténik a csoda,és benő a feje lágya? Ez nem így működik,szerintem.Én ezzel nem anyukámat akarom sértegetni,elfogadom,ha ő erre büszke,csak nem értem miért.Mi értelme van őrizgetni,ha utána nem élünk példa értékű (szexuális) életet? Lehet,hogy ez csak nekem nem tiszta,de nem kérek kiosztást,a magyarázat viszont sokat segítene.Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!

2017. márc. 8. 22:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az enyém mindig azt mondogatja nekem, hogy ő 23 éves korában veszítette el, és így nekem is leghamarabb csak 20 évesen lehet. Nem vártam vele 20 éves koromig, de az úgy mond miatta van, hogy másfél év után feküdtünk csak le először a barátommal. De szinte biztos vagyok benne, hogy még így is nagyon haragudna, ha megtudná.
2017. márc. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!