Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha másfél év után is rossz a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha másfél év után is rossz a szex a párommal, akkor már sosem lesz jó?

Figyelt kérdés
Nekem nem o az elso, de o neki en igen. Idosebb nalam 3 evvel. Remenytelen? Azt hittem, majd osszeszokunk es jobb lesz, de inkabb egyre rosszabb. Hiaba probalom iranyitani meg minden, nem igazan veszi a lapot, szt hiszi, hogy o jobban tudja, hogy nekem mi a jo, vagy nem tudom.
2017. márc. 10. 18:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sajnos épp ellenkezőleg, egyre több lesz ebből a feszültség. :(
2017. márc. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igazán kitartó vagy, s felteszem nagyon szereted, higy fél év után még próbálkoztál. De nostanra kiderült hogy inkább csak rosszabb lesz
2017. márc. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Ja bocsi, en vagyok a lany. Ez nem derult ki a leirasbol egyertelmuen. Igazabol en mar eljutottam oda, hogy nem is kivanom. Neha ugy vagyok vele, hogy na jol van, legyunk tul rajta, akkor egy darabig megint nyugtom lesz... ez nem is akkora baj, ha fel ora alatt elintezi, de nem is mindig sikerul konnyen elmennie, mert tulsagosan megszokta a kezet es amikor 2-3 oran keresztul csak "reszel" az eleg sokszor mar fajdalmas meg sikositoval is, es nem igazan erdekli, hiaba szolok, hogy mar faj, nem birom. "Csak meg egy kicsit"

Elegge suket fulekre talalok, ha beszelgetni akarok vele errol.

2017. márc. 10. 18:57
 4/14 A kérdező kommentje:
Tenyleg nagyon szeretem, meg o is engem. Ezen kivul semmi mas problemank nincs, soha meg csak nem is veszekedtunk. Ezert is nehez ez nagyon...
2017. márc. 10. 18:58
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
1,5 év alatt egyszer sem beszéltél vele hogy neked mi lenne a jó?
2017. márc. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Dehogynem. Csak mintha kb nem is hallana ugy csinal. Vagy megsertodik es felre vonul, mint egy ovodas. Vagy fel sem fogja mit beszelek, csak tetteti a hulyet, hogy "dehat en elvezem, ne hazudjak mar, latja rajtam"
2017. márc. 10. 19:10
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Agyilag zokni a barátod. Én csak azon csodálkozom, hogy az ilyen nulla szexuális kultúrájú emberek nem érzik magukon, hogy gázak?
2017. márc. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez így elég szar.


A szex az olyan, mint a tánc. Akkor jó, ha vezetik egymást a párok. Ha nem tudsz a másikra figyelni, abból az sül ki, hogy folyton a lábára lépsz, vagy elestek.


A párod nem tud táncolni, de nem is engedi, hogy vezesd. Ebből így sok jó nem sül ki.

2017. márc. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tudom milyen a "jo tanc", ezert is olyan rossz... hogy tudom, hogy ez mennyire jo is lehet, ha ket ember teljesen egymasra van hangolodva... nekunk valahogy ez nem megy. Nagyon nem. Eg es fold a ketto.
2017. márc. 10. 19:22
 10/14 anonim ***** válasza:

Problémás és reménytelen.

Én mindig kérdezek és fülelek is egyben.

2017. márc. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!