Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek egy másfél-kétéves...

Szerintetek egy másfél-kétéves gépnél rossz az egyik benchmarking softverben ez a pontszám? (adatok a leírásban kisbetükkel a kérdés alatt)

Figyelt kérdés
3D Mark Demo Fire Strike 6500 pont körül: Specifikációim: Proci: i5 4460 3.5 GHz, Asus STRIX GTX 960 4GB, 8 GB 2400MHz ram

2017. jan. 12. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz, de flipperben több pontot csinálok.
2017. jan. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1 :DD


Sosem értettem ezeket a pontszámokat. Meg tudja csinálni elvárt idő alatt a gép azt a feladatot, amit adsz neki, vagy sem?

2017. jan. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a baj ezek a pontszámok csak péló nagyobbításra valók! Természetesen úgy nézd mint amit az előttem író is írt jó -e arra amit csinálsz? Ha elég akkor jó! De persze kinek mi! Ez egy nem rossz kis gamer gép! Átlagosan nézve! Pl ha magamat veszem akkor igen csak kevés! Nálam 4770k i7 van + 1080 gtx! De már rezgek a Z270 -ért ,és a 7700K -ért!!!!!!


Viszont a gépednek rengetegen örülnének!

2017. jan. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A te igényeidet kielégíti vagy sem, ennyi a kérdés.

Ha igen, akor ámen, ha nem, akkor fejlesszed.

2017. jan. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!