Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A prostituáltak nem félnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prostituáltak nem félnek attól, hogy megölik őket a kuncsaftok?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert elég sok ilyen esetről hallani amikor prostikat gyilkolnak meg.

2017. márc. 10. 19:00
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Ugye mennyi gyökér van itt istenem mi ez az ország :D Vicc !
2017. márc. 10. 19:31
 12/25 anonim ***** válasza:
Talán nem kellene ilyen "szakmát" választani, ha valaki ettől fél, hiszen benne van a pakliban, hogy valami pszichopata megöli őket.
2017. márc. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
ZÁRJUK IS LE A TÉMÁT ! Ne boncolgassuk ! ELTROLLKODJÁK itt a válaszadók a témát !
2017. márc. 10. 19:33
 14/25 anonim ***** válasza:

Dehogy trollkodunk. Jogos az aggodalmad. Nagyon veszélyes dolog például pénzváltóban is dolgozni.



[link]

2017. márc. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Valóban nem kevés ilyen eset van, de igazából nincsenek nagyobb veszélynek kitéve mint bárki más. Nem egy beteg elméjű ember van szabadlábon, és nem feltétlenül egy prostituált lesz az áldozata. :) Illetve arra reagálva, hogy aluliskolázottak és hasonló. Nem feltétlen, én ismerek olyan egyetemista hallgatót (nyilván kicsit lazább erkölcsű a lány) aki bevállalt ilyen szolgáltatást azért, hogy finanszírozni tudja az albérletét pl. :)
2017. márc. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
És hivatásos prosti lett belőle azóta ? :D Remélem a sors nem hoz össze vele nem szeretem az ilyen csajokat. Kis pénz és mindent megcsinál.
2017. márc. 10. 19:49
 17/25 anonim ***** válasza:
64%

Nálam fordítva igaz,amikor is megláttam a csajt le akartam lépni,mert nem olyan volt,nem volt rossz de kapafogú volt, mikor indultam el akkor egy csávó jött elő a másik szobából hogy lefoglaltam a lányt fizessek. Fizettem de a félelem miatt is lett egy adrenalin bennem ,plusz nem szeretem pazarolni a pénzt ezért meghúztam, a pasas a szobában volt,nem érdekelt különösebben. Élveztem is!

A vicc az hogy vissza is mentem hozzá :D

2017. márc. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Na ha leléptél volna a stricijétől kaptál volna ! :D
2017. márc. 10. 20:35
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvám gondolnak rá, de mint minden ember, úgy vannak vele a lelkük mélyén, hogy "velem ez úgysem történhet meg".


Azt meg nem tudom, miért kell bizonygatni, hogy másokat is megölhetnek, mint pl. a pénzváltót. Nem hiszem, hogy ez volt a kérdés.


Szerintem abszolút nagyobb veszélynek vannak kitéve a prostik, legalábbis régen így volt. Ha bemásznak az ügyfél kocsijába, kiszolgáltatottabb helyzetbe kerülnek, mint aki adott esetben a pénzváltóban ücsörög egy kamerával felszerelt, golyóálló üveggel ellátott bodegában a Westend közepén (csak egy példa:))


Tanultam kriminalisztikát, kriminológiát, etnikai alapú és más bűnözői profilozást, és egyértelműen több prostit ölnek meg a sorozatgyilkosok, mint más foglalkozást űzőt, szóval ebben a kérdezőnek igaza van. Prostinak lenni nem gyerekjáték.

2017. márc. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ök félnek-e. Nekem egy egyéjszakàsim volt, azòta félek.
2017. márc. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!