Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a férfiak, akik mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akik mindig túlzottan védik a nők ártatlanságát bizonyos kérdésekben, lehet ők hogy melegek?

Figyelt kérdés

2017. márc. 12. 01:28
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Nem gondolnám, nyilván csak potya 3,14nára vágynak. :D
2017. márc. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem csak egy homi védheti olyan elvakultan a nőket:) Attól, hogy nem állítod be őket felsőbbrendű ártatlan lényeknek, még nem vagy nőgyűlölő, mint ahogyan ezt sokan írják újabban. A nők is gyakran leírják a negatív véleményüket a férfiakról, de attól még kétlem, hogy férfigyűlölők lennének.:) És szerintem ez így a normális.
2017. márc. 12. 02:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem a melegek védik a csajokat. Gondolj bele,teljesen irracionális lenne részükről.
2017. márc. 12. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a férfiak is, meg a nők is, egyaránt kretének.
2017. márc. 12. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy homoszexuális pasit pont nem érdekel egy lány / nő szüzessége.. Max egy vallásos embert inkább vagy valami beteg szekta tagét
2017. márc. 12. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elképzelhető. :D Ebbe nincs semmi olyan nagy cucc, általában passzívak, jó most meleg feministaként magamból indultam ki + passzív-uni vagyok... De ez csak az én véleményem. :) Amúgy ez még nem bizonyít semmit se, csak elképzelhető hogy az, az még nem feltétlenül jelenti azt hogy ő valóban más hajlamú lenne. :D
2017. márc. 13. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Megkaptam már ezen az oldalon a "nőbérenc" jelzőt, pedig mindkét nem képviselőit egyaránt igyekszem megvédeni a túlzó, vagy általánosító vádaktól. És nem, a legkevésbé sem vagyok meleg.
2017. márc. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!