Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jogosan esik rosszul ez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul ez a barátomtól, vagy inkább ne sértődjek meg rajta?

Figyelt kérdés

Majdnem 6 éve vagyunk együtt, én 21 éves vagyok, barátom pedig 23.

Heti 2-3x szoktunk szexelni, eddig nekem volt igényem rá (akár naponta többször is), neki inkább kevesebb, de 2hete elkezdtem fogamzásgátlót szedni így nekem is csökkent a libidóm.

Van sokszor, hogy szex közben meg kell állnunk, hogy ne menjen el hamar de ez engem nem zavart. Miután elmegy nem bír több menetet, de ez se zavar.

Nem élünk együtt, ma nála voltam (nem szexeltünk vasárnap óta) és délután megbeszéltük hogy ő játszik egy kicsit a gépen én meg addig elfoglalom magam, utána meg nálam tudunk este szexelni. De alig várta, hogy hazamenjek, ami gyanús volt, szóval kicsit faggattam és bevallotta, hogy ki akarja magának verni hogy este tovább bírja...

Kérdeztem, hogy de miért nem lehet szólni nekem és én is szívesen "segítettem" volna? Erre azt mondta, hogy ő erre nem is gondolt...


Szóval nekem kicsit rosszul esett, hogy ő inkább magának intézné el előtte, ráadásul úgy hha máskor többet akarok mint 1 akkor jön azzal hogy ő még "töltődik".. Nem annyira tudom hova tenni.

Szóval segítsetek, csak túlgondolom a dolgokat és hiszti lenne, vagy szóvá tehetem nála?


2017. márc. 15. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem nyugodtan szóvá teheted, hogy ha gondolja te is szívesen segétkezel neki ebben...
2017. márc. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
Azt nem értem, hogy miért nem térdeltél elé és pippantottad le ott helyben? Nincs annál mókásabb, mint mikor ezerrel megy a raid, közben meg vadul szívják a farkad. :D
2017. márc. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azt nem értem hol itt a gond?


Egy normális párkapcsolatban is nyúlnak magához az emberek...

2017. márc. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!