Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek bunkóság volt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bunkóság volt a barátomtól vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés
Tegnap szeretkeztünk.Egy ideig nagyon jó volt,aztán úgy éreztem hogy eléggé dörzsöl a gumi.Nem baj,folytattuk tovább.Egyre inkább dörzsölt,de úgy gondoltam,folytatjuk,csak nem hagyom állva(inkább szex közben szeret elmenni,mint szopáskor,vagyis inkább ez a jó neki) mondtam neki hogy nem jó,de csináljuk tovább.Látta rajtam hogy nem élvezem,és mondta hogy mennyire illúzióromboló hogy én ilyen fejet vágok,meg mennyire kimutatom hogy fáj,közben meg csak becsuktam a szemem,megpróbáltam úgy csinálni mintha azért nem lenne olyan rossz és nem adtam ki hangot szuszogáson kívül.Az egészet azért csináltam végig hogy neki jó legyen.Meg azt mondta hogy a gumi nem dörzsölhet ki,csak beképzelem...annyira rosszul esett ez attól az embertől akit szeretek :/ ti mit gondoltok erről?
2016. dec. 17. 14:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Önző és alighanem túlságosan fiatal! Nem tanulta még meg, hogy a szexben nem csak a saját élvezete számít, hanem figyelni kell a partnerre is! Pláne akkor, ha azt veszi észre, hogy valami nem teljesen kerek.
2016. dec. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
mindenképp te érezted hogy fáj, neki kötelessége lett volna megállni.a szex csak ugy jo szerintem ha mindkét fél élvezi.
2016. dec. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a barátodról van szó, jogosan várhatnád el, hogy figyeljen rád. Én abban a minutumban hagytam volna abba, amikor az arcodon látszik, hogy nem élvezed és fáj. Aztán megoldottuk volna másképp vagy napolni a dolgot. Akit szeretek, azért ennyi lenne a minimum.
2016. dec. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%

Ne aggódjátok, egyikőtök sem volt normális.


Normális emberi reakció elsőnek a te részedről:

"Ne haragudj, nem veled van a gond, de valamiért nagyon dörzsöl a gumi és kellemetlen, fájós ahogy most csináljuk. Rakjunk síkosítót még oda, vagy szoplak élvezésig, de ezt most így ne folytassuk. Szeretlek és tényleg nem veled van a gond.


Normális emberi reakció erre a másik részéről:

"Oké, nem akarok fájdalmat okozni neked. Köszi hogy kimondtad őszintén amire gondolsz. Akkor most intézzük el a dolgot máshogy."


Ennyi. Mindketten hibáztatok, ne aggódj.

2016. dec. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%
Akinek van agya, az látja hogy a kommunikációval volt gond mindkettőtök részéről. Miért várja a legtöbb ember (nemtől függetlenül) hogy a másik olvasson a gondolataiban, miközben szavakkal is lehet kommunikálni?
2016. dec. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igen,én is hibás voltam,elismerem.Mondtam neki hogy dörzsöl,de ő akkor már egyből durcizott meg ment a sértődés,hogy ez egy jó gumi és csak én képzelem be.És hogy ne veszekedjünk szex közben,én engedtem.Igazatok van,hiba volt

2016. dec. 17. 15:03
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Igenis abba kellett volna, hogy hagyja ha látja és érzi, hogy neked nem jó.

Mi ezért nem használunk gumit, mert kidörzsöl, allergiás vagyok rá, és a páromat szeretném érezni, nem a gumit.

Igaz, nem tinik vagyunk már bőven, és együtt is élünk.

Miért nem próbáltok máshogy védekezni?

A gumit nem minden nő bírja, és illuzióromboló is.

2016. dec. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Nem szedhetek fogamzásgátlót,mert van egy örökölt genetikai ,,betegségem" vagy hogy is mondjam,könnyen kiválhatja nálam a fg

A naptár-módszerhez még fiatalok vagayunk

hüvelygyűrűre gondoltam még

2016. dec. 17. 15:07
 9/20 anonim ***** válasza:
te is buta vagy meg ő is. A gumi kiszakadhat. Nyilván nem voltál elég nedves, nem baj. Az hogy mennyire vagy nedves függ a peteérés időszakától is. nekem van olyan amikor iszinyatosan kívánom a szexet a partnert is de épp meg fog jönni és nem nedvesedem. Erre van a síkosító. használni kell! Nem volt bunkóság, az volt inkább az hogy a barátod látta hogy nem élvezed és folytatta.
2016. dec. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Legalább rájöttél h semmi értelme csinálni valamit ami neked rossz, csak azért h neki jó legyen. A szexnek mindkét fél öröméről kéne szólnia.

Azt sem értem h a barátod h lehet ilyen hülye. A gumi nagyon is kidörzsölhet.

A barátnőmet is van h kidörzsöli, és akkor neki pl. még napokig rossz érzése van tőle. Van h nem elég nedves de fel van izgulva már nagyon, és nem akarja abbahagyni. Egyébként én már észreveszem ezt és szoktam szólni is..

De mondjuk ilyen ritkán van általában ilyenkor síkosítót használunk az tökéletes.

2016. dec. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!