Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha sok pasival voltam együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sok pasival voltam együtt időről időre szexuálisan felfűtött hangulatban, és minden "kapcsolat" hamar véget ért, akkor rossz vagyok az ágyban?

Figyelt kérdés

Egy szuper szeretőm volt egy évig, egy béna tíz évig. Egy szexuálisan felfűtött komoly kapcsolatom volt másfél évig, egy hiperaktív szexkapcsolatom volt 2 és fél évig.


És még sok-sok, ahol mindig a másik fél akarta, hogy vége legyen. 35L


2017. márc. 17. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Csak kihasználtak mert tudták jól, hogy túl barátságos a nunid. (szépen fogalmazva)
2017. márc. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Próbáljuk ki, aztán elmondom rossz voltál-e.
2017. márc. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondta bármelyik is, hogy a szex miatt? Szerintem inkább más lehetett a gond. Sőt, az is lehet, hogy mindegyiknál más: mondjuk az egyiknek túl kevés voltál, a másiknak meg túl sok.
2017. márc. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nos, szerintem az utóbbiaknak alapvetően csak szexre kellettél.

De szerintem egy normális kapcsolatban különben sincs olyan, hogy egy pasi azért hagy el egy nőt mert rossz az ágyban (esetleg fordítva, hiszen egy pasi lehet impotens, vagy kis szerszámmal megáldott), de különben csak idő kérdése és ha minimálisan nyitott vagy akkor könnyen egymásra hangolóthatunk.

2017. márc. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem, csak szeretni nem tud
2017. márc. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

ha rossz vagy az ágyban akkor nem évekig tartanak a kapcsolatok hanem max hónapokig.

De persze ez nem recept, sok ismerősömnek rossz volt a társa az ágyban, de szerelmesek voltak ezért kibírták évekig.

2017. márc. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ismerni kellene a személyiségedet, életviteledet, stb...azt sem tudom, miért lett vége a kapcsolatoknak...a keírtak alapján nem hiszem, hogy a szex...
2017. márc. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
26%
qurva vagy, nincs mit szépíteni
2017. márc. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!