Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy mások 1...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy mások 1 órás szexel dicsekednek, nekem meg sokszor 10 perc alatt végem van?

Figyelt kérdés
Szánalmas tudom,de dolgozni szeretnék az ügyön.

2017. márc. 19. 17:14
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Meglepően normális hangvételu kommenteket kaptam.ezt köszönöm.
2017. márc. 19. 19:22
 12/17 anonim ***** válasza:
Ez a kategória a száj-karate kategória leginkább
2017. márc. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
15%

Jó, akkor pontozzatok le a "szájkarate" miatt, de nálunk az átlagos menet 40-70 perc között van, 10-15 perces előjátékkal együtt. Más kérdés, hogy a páromat már előjáték közben elviszem 2-3 perc alatt, de a nők bírják a sorozatos orgazmust. Megint más kérdés, hogy ez messze nem az átlag idő.


És engem sokkolt, amikor olvastam erről a 8-12 percről. Nálunk ez akkor van, ha csak le akarjuk zavarni, mondjuk zuhany alatt vagy ilyesmi, de sokszor szeretem jól megdolgozni a barátnőmet..


Valahogy értem, hogy miért van ennyi negatív, karót nyelt p***a. 5-6 orgazmus és folyamatos akció után mindenki átértékeli a "jó szex" jelentését és rájön, hogy milyen elhanyagolt.


Valószínűleg azért bírjuk ennyire, mert mindketten sportolók vagyunk, 5-10 perc folyamatos "állat módjára dugát" bírunk szusszal.


28/F

2017. márc. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Szerintem ennek nemsok köze van a sporthoz.A 10-12 km-et rendszeresen lefutom és kondizom is.Nincs elhanyagolva a testem.Nemvagyok orvos,de szerintem csak a makkom tól érzékeny.
2017. márc. 19. 22:18
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
A kevesebb néha több, kérdező. A 10 perc sokkal emberközelibb, mint az 1 óra. Több mint 40 éve szexelek. Ezalatt számtalanszor előfordult, hogy színházba, vagy valamilyen összejövetelre készülődés közben kívántuk meg egymást, és vertünk le egy gyors numerát. Vagy amikor évekig délben, ebédidőben ugrottunk haza. Vagy ha szeretőd lesz... Ezeknek mind gátat szabna az egyórás aktus. 10 perc alatt bőven csúcsra lehet juttatni egy nőt, ha ismered az erogén zónáit.
2017. márc. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Az a jó "menetidő", ami a párodnak is tökéletes! Ha 10 perc elég a gyönyörhöz akkor nincs probléma, ha kell neki 1 óra akkor nyilván aggályos a 10 perc.

Ne mások képességeiből indulj ki, mert csak egy torz képet kapsz, ráadásul azt se feledd el, hogy mondani bármit lehet. Lehet valakinek csak a szája jár....

2017. márc. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 János Gilján ***** válasza:

Aki 1-2 órán át szexel, annak garantáltan nincsen bármikor felsíró csecsemője! :D Mi korábban 10-15 perc előjáték után a behatolást kővetően 15-30 percig szeretkeztünk és utána még volt 5-10 perc utójáték...


Aztán megszületett a fiacskánk és most az egészet lezavarjuk általában 15-20 perc alatt. Ha elég nedves 5 perc után már mehet is be. Ha jön az orgazmusa, jelez és megyek vele én is. Amikor tudod, hogy 2-3 óra múlva üvöltözésre fogsz kelni, meggondolod, hogy ebból 1 órát "elszeretkezz", vagy inkább aludj. Na persze amikor a nagyinál van a fiacskánk, akkor jöhet az egy óra, meg a multiorgazmus, csak ez sajnos ritka. Ha a fiacskánk nagyobb lesz, majd rendeződünk. Addig is megtanult a párom gyorsabban elélvezni, ami azért hasznos képesség ilyen helyzetben. :)


Azzal viszont teljesen egyetértek, hogy behatolás után nincs szükség 30 percnél hosszabb folyamatos lökdösődésre. Nem attól leszel nagy kan, ha kibírsz egy órát is, hanem attól, hogy a szerelem extázisát milyen minőségben és mélységben tudod megélni a pároddal.

2017. márc. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!