Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Van köztetek olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Van köztetek olyan, aki hivatásossal veszítette el a szüzességét?

Figyelt kérdés
Megbántátok? Vagy éppen ellenkezőleg? Milyen élményt nyújtott? Mindezeket a kérdéseket azért tettem fel, mert jómagam is tervezek felkeresni egyet, és szeretnék előtte kicsit tájékozódni a dologról. Sajnos semmi sem jött össze 22 éves koromra, azért az elhatározás. A normális válaszokat előre is köszi!
2017. márc. 19. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Mai világban, aki 22 évesen szűz az már egy extra dolognak számít szerintem. Ha nem jön tényleg össze, akkor nyugodtan keress fel egy ilyen lányt. Lehet később megbánod, majd, de ha annyira akarod, nincs mit tenni. Vannak olyan kedves hölgyek, akik vállalnak szűz fiúkat is, mondd is meg előre, hogy az vagy és akkor úgy fog bánni veled a hölgy. Előtte azért ránts rá 1-2-szer, nehogy észre se vedd és vége legyen a dolognak...


De a legjobb lenne neked, ha egy hasonló szűz lányt találnál magadnak (mondjuk ilyent nehéz manapság már) és felfedeznétek egymást. Ott, ha elsülsz pár mp alatt van javítási lehetőség.

2017. márc. 20. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 Én is annak örülnék a legjobban, ha egy magamfajta lánnyal járhatnék, de erre az esély...hát... Tudod, nem úgy nézek ki fiatal létemre, mint a többség, ehhez az is hozzájön, hogy alapból nem vagyok adonisz, pocakom is van. Így egy lánynak sem kellek. Meg az is nehezíti a dolgom, hogy nem merek lépni ismerkedés terén.
2017. márc. 20. 06:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha kipróbálod hivatásossal utána punci függő fogsz lenni és , majd mindig mennél ezekhez a lányokhoz ezt is számold bele. Ami mondjuk még olcsóbb is lehet, mint egy állandó kapcsolat és a szex garantált és nincsenek kötöttségek sem. Viszont az is lehet, hogy negatív lesz neked így az első, mert ezek a lányok nem, mindig foglalkoznak a vendéggel és lehet te aznap már az 5. leszel neki, befekszik flegmán azt csinálj, amit enged. Kétélű dolog ez. (1-es voltam megint.)
2017. márc. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Korosztályodban szűzet elég nehéz lesz találni. 17-18 évesek között hamarabb akadhat.
2017. márc. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jobban örülnék egy nálam idősebb nőnek, olyan 30-35 évesnek, egy 17-18, de még egy 21-22 éves lány is gyerekes még, tisztelet a kivételnek.
2017. márc. 20. 07:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajnos ha 22 évesen szűz vagy, akkor csúnya lehetsz, vagy alacsony, és emiatt nem is fog veled ingyen szexelni egy lány sem. Mindenképpen menj el prostihoz, csak így veszítheted el a szüzességedet. Egyébként is olcsóbb havonta 2-3 alkalommal eljárni, mint egy barátnőt fenntartani.
2017. márc. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, én. Kicsit megbántam.
2017. márc. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#6 Mindkettő igaz rám...megszívtam.


#7 Hogy viszonyult hozzád a qrva?

2017. márc. 20. 08:23
 9/9 anonim ***** válasza:

Én nem bántam meg. Jó volt ráadásul olyan lányt választottam amilyennel biztosan nem futok össze az utcán (mivel külföldön volt) de amúgy sem:néger-ázsiai.

És kaptam bonusz félorát,mert annyira tetszett neki hogy szűzvagyok. Szóval én is csak ajámlani tudom.

2017. ápr. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!