Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon szeretem a párommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a párommal csinálni miután megjön neki, izgi és jol is csuszik, normális dolog ez más. Is van igy vele?

Figyelt kérdés
Persze higiéniát betartjuk és nem rögtön az első nap mikor legjobban vérzik.Sokszor ö is jobban kivánja ilyenkor

2017. márc. 21. 07:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi is szoktuk utolso 1-2 napjaban :) en is szeretem ilyenkor mert jobb erzes bent lenni
2017. márc. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szeretitek a stukás műffot?Az se rossz.
2017. márc. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*muffot
2017. márc. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En is szeretem , mert csak ilyenkor elvezhetek bele :D
2017. márc. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Marmint na. Nem vedekuzunk es ez igy kapóra jön :D
2017. márc. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Havi vérzéskor még ha nem is számottevően, de emelkedik a hüvely hőmérséklete. Az illatok, szagok is sokkal intenzívebbek ilyenkor. Természetes, hogy jobban kívánod.
2017. márc. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
:D Egyik ismerős nő mondta, hogy ő olyankor megbolondul a szexért :D nálunk a férjem nem irtózik tőle, mert ha akkor kell, akkor akkor kell :D de megkérdezem, hogy kifejezetten jobban szereti e :) mondjuk tág puncinál fura, mert ha jobban csúszik, akkor még tágabbnak érződik, vagy nem tudom, elmélet :D
2019. dec. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!