Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Parkapcsolat, Szex hiba. Mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parkapcsolat, Szex hiba. Mi van most?!

Figyelt kérdés
A parom egesz heten tulorazott 9ig,egy hete nem is szexeltunk tudja hogy 3napon belul kb barmikor megjohet,de ma mikor szabadnapja van elmentunk vasarolni es akkor o huu milyen faradt..stb. egy het utan igenis igenylem plane hogy masfel eves kqpcsolat.gyanakszom hogy megcsalna esetleg,de mikor felhozom mintha duhos lenne hogy hogy kepzelek ilyet utana meg hogy tudod mit higyj amit akarsz.szoval nemtudom mivan. Elegem van hogy amugy is fel ev utan a kapcsolatunkban ilyen ratyi szex van hogy kb 10perces 3perc elojatekkal elsul utama kesz egy nqp ennyi volt..plane hogy elojatek van mikor en 20percig is szopkodom a farkat o meg masfel ev alatt 2x nyalt "ki". azt is azert mert mar kikonyorogtem es az sem volt semmilyen mert csak a csikllomat nyalogatta.Mit tegyek mar...igy nem akarok elni..kort nem irok csqk qnnyit hogy a huszas evei legvegen jar o (ferfi) en meg a huszas eveim elejen. Bocs a konyhanyelvert..Tanacsokat ,barmit. Koszi elore :)

#rossz #megcsalás #kétségbeesés #bena szex #kielegites nelkul
2017. márc. 25. 20:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13%
Én azt tanácsolom, hogy csald meg velem. 27/f 😃
2017. márc. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég veszettnek tűnik ez az egész...miért vagy még vele?
2017. márc. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs.Sokszor mondtam mar neki hogy valtozzon vagy lelepek.erre jon az hogy "nem tart vissza" erre en kiqkadok h siman lekoptatna o meg erre ujbol hogy nemugy ertette hanem ha nem akarom ez es nem fgadom el ot ugy ahogy van akkor minek maradjak
2017. márc. 25. 20:27
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 40-es pasiként is több együttlétet igényelnék mint ő, huszonévesen... Ez tényleg elég rosszul hangzik :-( Nem tudom mennyire érdemes "pazarolnod" rá az idődet. Talán tényleg az lenne a legjobb mindkettőtöknek, ha szétválnának az útjaitok :-/
2017. márc. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

Hat ha nekem azt mondana a pasim h nem tart vissza tuti ott hagynam a p i c *ba Ennyire nem kepes bas*ki h megk**jon,milyen toketlen b arok ezek a pasik de komolyan.

Hidd el nem benned van a hiba. Ket lehetoseg v inkabb harom :nem szeret,megcsal,bu zi.

Ez a harom ok amiert egy ferfi nem kivanja a nojet 😃 allandoan faradt nem lehet.

21/l

2017. márc. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
csak gratulálni tudok...a normális egyedülálló férfiak meg várnak az igazira, aki sosem jön el.
2017. márc. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kiván már.

Miutan az újdonság varázsa elmúlt, kiderült h nem vagy szexuálisan az esete. Ez jobb már nem lesz

2017. márc. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
vicces hogy ezt irod utolso.mivel magamon kivul mas embert nem ismerek aki perverz nimfoman..barmire nyitott vagyok..stb
2017. márc. 26. 13:30
 9/13 anonim ***** válasza:
Olyan ez mint a trónok harcát nézni. Van aki az istentudja hanyadik évad éppen következő részét is szivdobogassal varja. Van aki meg a 2. évad közepén megunja. Ez nem feltétlenül a sorozat hibája. Még csak nem is a nézőé. Egyszerűen nem találkozik a te kínálatod az ő keresletével. Keress olyat aki vevő a sorozazodra, hosszabb tavon is. Mást nem tudsz tenni, magadat nem tudod lecserélni, lehet bármilyen széles a tepertoarod, a végén ugyis mindig, százegyedjére is, csak ugyanazt az egy puncit tudod adni mint elsőre.
2017. márc. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
hat akkor annyit kedves utolso gondolom ferfi vagy,ennyi erovel veletek ferfiakkal nem lehet parkapcsolat?mivel ti mindig megfogjatok unni ugyan azt a puncit?! neharagudjatok ezt sohasem ertettem..
2017. márc. 26. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!