Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tetszik a párom. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszik a párom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kb. 5 hónapja vagyunk együtt a barátommal és nagyon szeretem, soha nem találkoztam még ilyen szeretnivaló emberrel, minden jó tulajdonság meg van benne. Csak az a gond, hogy nem-igazán tetszik a külseje.

A barátaim és a családom imádják, és mindenkinek nagyon tetszik.

Tudom, hogy nem a külső számít és erre gondoltam végig, de néha szokott zavarni. Egyébként nem kell egy nagyon ronda emberre gondolni, átlagos arca van, kicsit kövérkés, de ezzel nincs is különösebben bajom. Szoktunk együtt edzeni járni.


Egyébként a személyiségével, az intelligenciájával, és minden belső tulajdonságával nagyon megfogott már a legelején, szinte azonnal beleszerettem. Azért tetszett meg amilyen ember, imádom, csak néha zavar a külseje.

Bár néha jó lenne azt érezni, hogyha ránézek a páromra, kiráz a hideg, mert annyira bejön, de gondolom ezzel mindenki így van.


Belsőre tökéletes, minden megvan benne, amit keresek egy férfiban. Nagyon szeret, de ez az egy dolog, ami zavarni szokott, és nem tudom mit tegyek ellene...



2017. febr. 20. 22:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Ha idáig eljutottál hogy kiírj erről egy kérdést ide, akkor nem hinném hogy érdemes lenne erőltetni ezt a kapcsolatot.
2017. febr. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Ennek ellenére gondold át a dolgot... Mert létezik intim együttlét is, és ha nem indít be, vagy ha akkor zavar (és később ez fokozódik), az nagyon meg tud keseríteni egy kapcsolatot. Nem csak filozofálgatni fogsz azzal az emberrel, akivel együtt élsz. Nem irigyellek, mert komoly dilemmád van. Ha vele maradsz, kódolod a törést a jövődbe. Ha nem: sanszos, hogy mindenkiben őt keresed majd.
2017. febr. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

Mi az, ami nem tetszik benne? Tud rajta változtatni? A hibái ellenére szereted, vonzódsz hozzá? Hány évesek vagytok?

Ha nem vonzódsz hozzá szexuálisan, nem tud ezen változtatni, akkor érdemes elgondolkodni, van-e jövőtök együtt. Persze, érthető a hezitálás, ha egyébként minden rendben van vele, de ha fiatalok vagytok, akkor csak egymás idejét húzzátok. Mindenesetre remélem tud változni a dolog, mert ritkán talál az ember egy valóban szerethető, odafigyelő társat, ezen is érdemes elgondolkodni. Viszont annak sincs értelme, hogy szenvedj mellette, vagy idővel megcsald, mert nem felel meg számodra.

2017. febr. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Választanod kell,hogy megpróbálsz nem arra gondolni,hogy a pasid nem egy álom kinézetü pasi :) és valóban arra koncentrálsz ami vonzz benne. Vagy elhagyod és keressel mást aki kinézetre is vonz.
2017. febr. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
Eddig mit néztél a palid helyett a cseh2-öt? :DDD
2017. febr. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! :)


Sajnos ezek főként olyan dolgok, amiken nem-igazán tud változtatni. Persze a testalkatán tudna változtatni, de azzal szerintem nincs is baj. Ő nem az a nagyon helyes pasi, nem is volt még kapcsolata előttem.

Nagyon szeretem, már az elején vonzott benne valami, és szinte biztos vagyok benne, hogyha elhagynám, nem találnék hozzá foghatót. A kapcsolatunk szexuális részével sincs semmi probléma. :)


Viszont pl a kapcsolatunk elején úgy éreztem hogy nem szeretném felvállalni őt, persze azóta ezzel nincs probléma.


Voltak pasik akiket ha megláttam vagy a közelemben voltak majd kiesett a szívem és "elvarázsoltak" a külsejükkel, viszont egyikkel se lehettem volna boldog, mert belsőre egyikük sem volt értékes/szerethető.


Jó lenne ha a párom is ilyen érzéseket váltana ki belőlem, hogy meglátom és "elvarázsol", de ilyet nála még nem éreztem.


Ő az elején állandóan mondta, hogy alig tudta felfogni, hogy hogyan szerezhetett meg, mert folyton csak kudarcai voltak, de én éreztem rajta hogy nagyon különleges.


Én 19 éves vagyok, ő pedig 23.

2017. febr. 20. 22:56
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Szegény ember, ő azt hiszi, totálisan stimmel minden a kapcsoaltban, erre itt irkálsz ki ilyen kérdéseket. Van az úgy, hogy egyes embereknek túl jó dolguk van és már nem tudják, mibe kössenek bele, mit csináljanak. Szerintem te is ilyen vagy. Szóval mérlegeld a dolgokat, legyél hálás az életnek vagy Istennek, vagy akiben hiszel annak, hogy jó ember a barátod. Nem minden a külső...
2017. febr. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem pedig keress egy hozzád hasonló fickót akinek szintén többet nyom a latban a szép külső fos belsővel mint az átlagos külső több belső értékkel.
2017. febr. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Hozzászólásodat is elolvastam, hát nézd nagyin fiatal vagy, még írhattad is volna akár a tini részlegbe.


Mi a barátnőmmel úgy gondoljuk, hogy a külső nem minden, megöregszünk, és a belső pedig örök, és ezt nem nagy vénként mondjuk.

Barátnőm 22 én 27, lehet épp olvassa is a válaszomat, mert nagy gyk fan lett általam:) Szia szívem, igen én vagyok az :D


Végszóként, konkrétan undort nem érezhetsz mert akkor nem lenne jó az intimitás, amit fentebb írtál hogy megvan. Márpedig ha jó a csók, jó vele este akkor mit akarsz? Szerintem átmosta a te agyad is a média, hogy mi is az ideál, hogy kell annak kinéznie.

De te akarsz boldog lenni, vagy másoknál akarsz felvágni, hogy wow nézzétek a pasimat, ilyen egy igazi férfi.


Már onnan látszik, hogy átmosta az agyat a média, értsd plakátok, újságok, tv stb.. hogy nem akartad felvállalni az elején, mert más volt mint amire vágytál, amit az agyadba megteremtettek mire felnőttél...


És most hezitálsz, hogy egy olyan pasit keress amit a világ feléd mutat, hogy az a menő, vagy olyannal legyél akiről nem nők milliói álmodoznak, de számodra tökéletes. (Csak még nem látod)


Nekem ez a véleményem

2017. febr. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy szentem-lelkem?
2017. febr. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!