Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti megtennétek ebben az esetben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megtennétek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

A barátommal beszéltünk róla régebben, hogy kipróbáljuk az anált. Én soha nem csináltam még, nem is akartam, de annyira erőltette, hogy belementem abba, hogy majd valamikor egyszer... Nekem közben volt egy elég kellemetlen műtétem (végbél), ami már egy ideje tervben volt, ő is tudott róla, megegyeztünk, hogy majd ha meggyógyultam teljesen, meglesz a várva várt análszex is.

Csakhogy időközben nem úgy alakult a dolog, mint amire számítottam, a műtét nem lett tökéletes, még mindig nem gyógyult meg (év eleje óta), fáj, vérzik sokszor, visszajárok az orvoshoz, aki ma azt mondta, hogy ez egy lassú folyamat, de nem szeretne újra megműteni, mert akkor ki kéne vágnia egy részt a záróizomból, és nem tudja milyen következményei lesznek hosszú távon. Azt mondta, inkontinens lehetek, vagy akár sztómám is lehez végül.

Ezt elmeséltem a barátomnak, aki a legnagyobb döbbenetemre elkezdte követelni azt ami neki jár, és hogy mindenképp behajtja rajtam amit ígértem, s.eggbe akar dugni. Mondtam neki, hogy hagyjuk ezt a témát, nem akarok erről többet beszélni, nem szeretném az egészségemet kockáztatni. És most én vagyok a hazug, aki nem tartja be amit ígért, mert szerinte nem kockáztatok semmit ezzel. Nem érti, hogy azért hogy neki pár percig jó legyen, azért nekem hosszú távon lenne maradandó problémám, és nem azért nem akarom, hogy neki ne legyeb jó, hanem egészségügyi okból.

Mit tennétek a helyemben?



2017. márc. 27. 17:31
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%
Én a helyedben kidobnám...ha ekkora egy érzéketlen gyökér és nem képes megérteni, hogy itt most az egészségedről van szó...
2017. márc. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%

a helyedben keresnék egy normális srácot, nem egy gyökérrel lennél együtt


24F

2017. márc. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem kérdés. Kit érdekelne egy önző p**s főleg ha az egészségemről lenne szó. De ha simán nem akar az ember valamit az ágyban ne csinálja.
2017. márc. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
92%
Kidobnám a phäszba, önző ostoba phäsz a pasid.
2017. márc. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
94%
Elsem hiszem ,hogy léteznek ilyen gyökér pasik. Úristen. Nem neki kell majd esetleg sztómazsákkal élnie,vagy székletvisszatartási gondokkal küzdenie. Meg ha alapból vérzik is meg fáj,akkor mit gondol anál közben/után nem fog mégjobban? Ilyen hozzáállással először őt kéne jól seggbenyomni egy nagy műf**sszal. Eleve,ha valakit szeretek nem kényszerítem olyanra amit alapból nem szeretne ,pláne ilyen dolgok mellett. És ahogy a páromat ismerem ,ő sem követelne olyat,ami egészségügyi következményekkel jár. Szegény kérdező,gondolom még a székletürítés is elég fájdalommal jár,nemhogy az análszex. Szerintem beszélgess el a barátoddal,bár szerintem ha nekem ilyet mondana,biztos kidobnám. Agyilag kb 10 éves lehet,ha nem fogja fel ezeket a következményeket.
2017. márc. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
89%
Dobd ki a srácot. Most. De tényleg! Egy ekkora érzéketlen gyökértől mégis mit vársz a jövőben?
2017. márc. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
76%

Bocs, de én nem hiszem el, hogy ilyen pasi tényleg létezik. Szerintem kamu a kérdés.

Főleg azért, mert olyan nő se létezik, akinek ez után kérdés, hogy mit tegyen.

2017. márc. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
85%

A barátod egy önző, bunkó paraszt! Dobd ki!

Sok olyan pasi van aki nem igényli az anált. Válassz azok közül! Olyannal is boldog lehetsz!

2017. márc. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
74%

2#, tömören, mindent leírt.


Nyílt kommunikáció. Ha nem segít, nagyon más szinten vagytok és neked valót kéne keress.

2017. márc. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Nem kamu.

Én belementem volna normál esetben, mert nem tudom milyen, sosem próbáltam, még az is lehet hogy végül tetszett volna, ha nincs ez a problémám. Mindenhol azt olvasom, hogy az anál már szinte alapnak számít.

Úgy voltam ezzel, hogy ha szeretek valakit, akkor mindent megpróbálok megtenni, hogy neki jó legyen, örömet okozzak neki. Sajnos vannak dolgok, amiket bármennyire szeretnék, nem tudok neki megadni, pl ez is ilyen. Abból indultam ki, hogy fordított helyzetben én hogyan reagálnék erre, és arra számítottam, hogy majd megérti és kipróbálunk más dolgokat inkább.

2017. márc. 27. 18:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!