Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti megtennétek ebben az esetben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megtennétek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

A barátommal beszéltünk róla régebben, hogy kipróbáljuk az anált. Én soha nem csináltam még, nem is akartam, de annyira erőltette, hogy belementem abba, hogy majd valamikor egyszer... Nekem közben volt egy elég kellemetlen műtétem (végbél), ami már egy ideje tervben volt, ő is tudott róla, megegyeztünk, hogy majd ha meggyógyultam teljesen, meglesz a várva várt análszex is.

Csakhogy időközben nem úgy alakult a dolog, mint amire számítottam, a műtét nem lett tökéletes, még mindig nem gyógyult meg (év eleje óta), fáj, vérzik sokszor, visszajárok az orvoshoz, aki ma azt mondta, hogy ez egy lassú folyamat, de nem szeretne újra megműteni, mert akkor ki kéne vágnia egy részt a záróizomból, és nem tudja milyen következményei lesznek hosszú távon. Azt mondta, inkontinens lehetek, vagy akár sztómám is lehez végül.

Ezt elmeséltem a barátomnak, aki a legnagyobb döbbenetemre elkezdte követelni azt ami neki jár, és hogy mindenképp behajtja rajtam amit ígértem, s.eggbe akar dugni. Mondtam neki, hogy hagyjuk ezt a témát, nem akarok erről többet beszélni, nem szeretném az egészségemet kockáztatni. És most én vagyok a hazug, aki nem tartja be amit ígért, mert szerinte nem kockáztatok semmit ezzel. Nem érti, hogy azért hogy neki pár percig jó legyen, azért nekem hosszú távon lenne maradandó problémám, és nem azért nem akarom, hogy neki ne legyeb jó, hanem egészségügyi okból.

Mit tennétek a helyemben?



2017. márc. 27. 17:31
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
83%

Ez nagyon gusztustalan viselkedés a pasid részéről.

Én kidobnám az biztos. Hogy ennyi empátia ne szoruljon valakibe, az ijesztő...

Egyébként nálunk a normál szex ütközik sokszor akadályba egészségügyi probléma miatt, de a párom azt is megérti, nem hisztizik. Én szoktam lenni, aki kiakadok, hogy nem igaz, hogy nem tudunk már szexelni végre. És kiemelném, hogy ez a sima szex. Nem az anál, meg hasonló extrák.

2017. márc. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
83%
Nem kérdés, hogy kib*sznám. Hihetetlen, hogy ilyen létezik.
2017. márc. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
75%
Mit nem lehet ezen érteni? Egészségileg szerintem sose lesz neked alkalmas most ezt vagy elfogadja vagy nem. Ha neki ez ami miatt veled van hogy megígérted neki akkor lapát. De nem is csak akkor hanem mindenképpen! Ha egy ilyen dologhoz így áll hozzá akkor szerinted mit várhatsz tőle más dolgokban?
2017. márc. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Őnzö disznó a párod. Én ott hagynám
2017. márc. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 icu75 ***** válasza:
86%
Análkedvelő nőként írom neked hogy ne menj bele, a te popsilukad valószínűleg sose lesz olyan hogy gond nélkül megtehesd. Még egy gyakorlott figyelmes gyengéd szeretővel sem. Nemhogy egy ilyen önző empátiátlan tuskóval. Azt hiszem a helyedben örökre elbúcsúznék tőle. Ő lenne amúgy is az aki lelépne ha neked maradandó problémád lenne ez okból.
2017. márc. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Ti hol a jo bubanatatos pi-csaban talaljatok ezeket a nyomorek alja retkeket? Mar komolyan kezd erdekelni. Es ezutan meg nem cseszted ki a faszit az ajton? Komolyan?
2017. márc. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Egyébként nem tudom miért ragaszkodik ehhez ennyire. Nem szokott ilyen nehézfelfogású lenni. És a szex is fantasztikus vele. Egyáltalán nem önző ebből a szempontból, ezért is furcsállom ezt a hozzáállást az ő részéről. Általában meg lehet beszélni vele mindent, csak van 1-2 téma amiben egyáltalán nem rugalmas :( ha mindenben ilyen lenne, akkor nem lennék vele.
2017. márc. 27. 20:27
 18/27 anonim ***** válasza:
24%
Akkor meg minek igérgetsz?? Jogos. Szerencséd, hogy a keze nem járt el.. Picim ezt tanuld meg; férfinak nem hazudunk! 18/L
2017. márc. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
69%
Önző barom a párod!!! Keress egy igazi férfit aki melleted áll, és nem csak veri az asztalt hogy neki mi jár!!! Szégyen hogy vannak ilyen "férfiak". Sztem b*szd seggbe egy lapáttal és kérdezd meg milyen érzés!!?? Anális szex alapja a kommunikáció és a fájdalom mentes együttlét!!! 31F
2017. márc. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Bocs de a barátod egy feggej Nem szeret hanem birtokolni akar. A szeret az, amikor mindent megteszel szereteted tàrtyának jóléte, kiteljesedése és boldogsága érdekében. Ne add le a derekad. Azt a tényt, hogy megígérted neki, felülítja az egészségügyi helyzeted. Ha szeretne, akk a saját önös érdekét feláldozná a kapcsolatotok érdekénekmoltárán. Dobd ki, mert ez egy szociopata, pederaszta barom
2017. márc. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!